WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Najpierw policja weszła do tego klubu. Teraz 28-letnia pracownica popełniła samobójstwo?!

Najpierw policja weszła do tego klubu. Teraz 28-letnia pracownica popełniła samobójstwo?!

17.07.2017, godz. 08:53
Policja
foto: EAST NEWS

Szokujące odkrycie w jednym z domów w Gdańsku. Jak ustaliła "Gazeta Współczesna", policjanci odnaleźli w jednej z kamienic zwłoki 28-letniej kobiety, która była pracownicą klubu Obsession. To właśnie tam na początku lipca weszli funkcjonariusze, którzy zostali powiadomieni o tym, że klientom do drinków mogą być dosypywane substancje psychoaktywne.

Zgłoszenie o odnalezieniu zwłok w kamienicy policjanci otrzymali w niedzielę, 16 lipca około godziny 9.10. Na miejsce natychmiast pojechali policyjni technicy, którzy odnaleźli ciało 28-latki - opisuje "Gazeta Współczesna". W toku śledztwa udało się ustalić, że kobieta pochodziła z Białegostoku i pracowała w klubie Obsession. To właśnie tam na początku lipca odbyła się wielka akcja policji oraz prokuratury. Funkcjonariusze zatrzymali ponad 20 osób, które miały dosypywać klientom środki pscyhoaktywne do drinków i wyłudzać pieniądze. Kobiety potrafiły "zarobić" w ten sposób kilkadziesiąt tysięcy złotych. Czy śmierć 28-letniej kobiety, której zwłoki odnaleziono 16 lipca, może mieć związek z interwencją w klubie? Tego funkcjonariusze nie chcą ujawnić. Z nieoficjalnych informacji wynika jednak, że 28-latka mogła popełnić samobójstwo.

Więcej o akcji policji w gdańskim klubie możesz przeczytać tutaj: Gdańsk: Szokujące odkrycie w nocnym klubie. Kobiety ROBIŁY to klientom! [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: