WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska NOWE DRASTYCZNE ZDJĘCIA ze SMOLEŃSKA, z wnętrza samochodu. Anton Sizych: BEDZIE WIĘCEJ! NIE ON JEDEN MA takie ZDJĘCIA

NOWE DRASTYCZNE ZDJĘCIA ze SMOLEŃSKA, z wnętrza samochodu. Anton Sizych: BEDZIE WIĘCEJ! NIE ON JEDEN MA takie ZDJĘCIA

19.10.2012, godz. 19:16
Raport Millera - fragmenty Tu-154M
Porozrzucane fragmenty kabiny pasażerskiej zebrane przy wraku tupolewa foto: SE.pl

Od czwartku w sieci pojawiają się nowe zdjęcia ciał ofiar katastrofy smoleńskiej. Nie pochodzą one jednak od blogera Antona Sizycha, który umieścił jako jeden z pierwszych kilka makabrycznych klatek - są wpuszczone do sieci równolegle. Wiele kadrów jest podobnych, pojawiają się jednak i takie zdjęcia ktorych nigdy wcześniej nie publikowano.

Zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej - wszystko na se.pl >>>>

Anton Sizych przyznał w rozmowie z TVN24, że w sieci pojawiły się nowe zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej. Skąd się wzięły? Bloger nie ujawnia tych informacji, twierdzi jednak, że nowe zdjęcia nie pochodzą od niego i wypłynęły równolegle.

A skąd pochodzą zdjęcia, które posiada Anton Sizych? Bloger twierdzi, że są one kompilacją tekstów Tatiany Karacuby.

- Zdjęcia dostała Karacuba od anonimowego źródła z Krymu - mówi Sizych. Jak dodaje, oboje jednocześnie 27 września umieścili zdjęcia w internecie.

Anton Sizych zaprzecza, jakoby miały się z nim kontaktować jakiekolwiek służby w sprawie publikacji:

- Żadne służby rosyjskie nie kontaktowały się ze mną w sprawie zdjęć ofiar katastrofy smoleńskiej - mówi Anton Sizych. Bloger twierdzi, że nie jest anonimowy dla rosyjskich organów ścigania.

W piętek wieczorem na innym rosyjskim blogu pojawiły się kolejne zdjecia. Tym razem bardziej charakterystyczne, bo widać na nich członków ekip ratunkowych, a nawet wnętrze samochodu, który był zaparkowany niedaleko wraku TU-154M.

Czytaj więcej: Zdjęcia pochodzą od Tatiany Karacuby - związanej ze służbami!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: