WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA NowaTV
Se.pl se.pl wiadomości wiadomości polska polska Pożar zabrał jej wszystko. Pomóżmy Magdzie odzyskać dach nad głową

Pożar zabrał jej wszystko. Pomóżmy Magdzie odzyskać dach nad głową

17.02.2017, godz. 16:53
pomoc magdzie
foto: zrzutka.pl

O tym, że cały jej dom stoi w płomieniach dowiedziała się, gdy była w pracy. W ciągu kilku godzin ogień strawił wszystko co miała, w co włożyła swoje poświęcenie oraz oszczędności. Z dobytku jej życia nie zostało właściwie nic. Pomóżmy Magdzie odzyskać dach nad głową!

Ogień, który najprawdopodobniej został wywołany przez zwarcie instalacji elektrycznej zabrał Magdzie wszystko, co miała. Dach nad głową, przedmioty codziennego użytku, sprzęty domowe, ubrania, a nawet pamiątki z dzieciństwa. W tak trudnych chwilach przekonała się jednak, że nie jest sama. Z pomocą ruszyły jej najbliższe przyjaciółki, które zorganizowały dla niej zbiórkę pieniędzy i starają się z całego serca, by wesprzeć Magdę w potrzebie.

Magda całe oszczędności zainwestowała w odremontowanie domu w gminie Pionki (woj. mazowieckie), który spłonął. Letni domek rodziców przemieniła stałe miejsce zamieszkania - wymieniła dach, ociepliła ściany, zrobiła elewację. Tę samą, którą później strażacy zdejmowali podczas gaszenia pożaru. - Zostałam bez niczego. Wyszłam z domu do pracy i nie miałam już do czego wrócić. Najważniejsze, że żyję, że w domu nikogo nie było, ale jest strach i niepewność, bo nie wiem co dalej. Nie wykluczone, że dom nadaje się do rozbiórki. - powiedziała portalowi echodnia.eu. - W ubiegłym roku włożyliśmy w remont 60 tysięcy złotych, teraz nie ma już nic – wyznała ze smutkiem.

Przyjaciele mówią o niej bardzo ciepło - zawsze gościnna, miła, pomocna. Ale tym razem to ona potrzebuje pomocy i my możemy jej udzielić. Wystarczy nawet niewielka kwota! Pomóżmy Magdzie odzyskać życie i odbudować dom. Kwota docelowa to 50 tysięcy złotych. (Maksymalna wpłata od jednej osoby nie może przekroczyć 4902 złotych).

Jeżeli chcesz pomóc Magdzie, możesz zrobić to szybkim przelewem tutaj, lub przelewem tradycyjnym.

Dane do przelewu tradycyjnego:

96 1750 1312 6886 3808 2759 8533

Zrzutka.pl sp. z o. o. al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław.

Przelew z zagranicy: IBAN PL 96 1750 1312 6886 3808 2759 8533

SWIFT RCBWPLPW

Raiffeisen Polbank ul. Grzybowska 78, 00-844 Warszawa.

ZOBACZ: Mieszkanie Plus na terenach zagrożonych powodzią?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: