WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Przywiązał psa do pnia w wodzie i zostawił na pewną śmierć. Sprawca poszukiwany [ZDJĘCIE]

Przywiązał psa do pnia w wodzie i zostawił na pewną śmierć. Sprawca poszukiwany [ZDJĘCIE]

08.08.2016, godz. 14:49
Pies przywiązany w wodzie
foto: facebook/sonieczkowo

Pracownicy schroniska Sonieczkowo otrzymali informację o przywiązanym do drzewa psie w miejscowości Ciasne (woj. podlaskie). Długo szukali zwierzęcia brodząc w wodzie i przeszukując krzaki, aż w końcu ich oczom ukazał się widok, który zjeżył włos na głowie. Zwierzę skulone na środku rozlewiska, w wodzie, walczące ostatkiem sił, by nie zasłabnąć. Człowiek, który je tam zostawił dla pewności, że zwierzę się nie uratuje, przywiązał je do pnia drzewa nie tylko smyczą, ale też sznurem!

Zgłoszenie o piesku przywiązanym do drzewa wpłynęło do pracowników schroniska Sonieczkowo w Augustowie. Natychmiast wybrali się do wskazanej miejscowości Ciasne i po długich poszukiwaniach znaleźli wycieńczone zwierzę na środku rozlewiska. Pies ledwo trzymał się na nogach i walczył ostatkiem sił, by nie utonąć. "Okazało się, że to suczka przywiązana do pnia nie tylko za smycz, ale i za sznurek, by zwyrodnialec, który to zrobił miał pewność, że sie nie uwolni. Mądra suczka wdrapała się na kępę większej trawy i na niej cichutko czekała na pomoc" - opisali pracownicy schroniska. Nie wiadomo jak długo czekała na pomoc, ale poza ogólnym wycieńczeniem organizmu, nic się jej na szczęście nie stało. Około 10-12 letnie zwierzę zostało owinięte kocem i teraz pod okiem weterynarza dochodzi do siebie. Pracownicy Sonieczkowa proszą internautów o pomoc w odnalezieniu sprawcy i domagają się kary za takie bestialskie zachowanie.

Zobacz też: Makabryczny wypadek pod Obornikami. Pięć osób SPŁONĘŁO! [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: