WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Rosyjski samolot UDERZYŁ w polską maszynę! Incydent w Warszawie

Rosyjski samolot UDERZYŁ w polską maszynę! Incydent w Warszawie

18.09.2016, godz. 16:15
Samolot, Aeroflot
foto: EAST NEWS

Na warszawskim lotnisku Okęcie doszło do bardzo niebezpiecznego incydentu. Rosyjski samolot linii Aeroflot uderzył w polską maszynę na pasie startowym. Jak podaje Radio ZET, żadnemu z pasażerów nic się nie stało. Uszkodzoną maszynę sprawdza teraz mechanik.

Do groźnego incydentu doszło dziś, podczas kołowania Airbusa A320 na warszawskim lotnisku. Pilot rosyjskich linii lotniczych w pewnym momencie wjechał na pas dla mniejszych maszyn i otarł się o jego ogon. Maszynę, która miała odlecieć do Moskwy, sprawdza teraz mechanik. Samolot prawdopodobnie odleci o godzinie 20.30. Incydent na warszawskim lotnisku nie zakłócił innych lotów. Ruch na płycie portu w Okęciu odbywa się regularnie.

- Lecimy do Indii. Wsiedliśmy do samolotu. Podczas kołowania nasz samolot uderzył w drugi samolot. Nie wiemy co dalej z nami. Za mała była przerwa między nimi. Jeśli tamten został źle postawiony to to mogło się zdarzyć. Kolejka do biura Aerofłotu jest ogromna, na razie nic nie wiemy. Liczymy na o to że przewoźnik zaoferuje nam chociaż ciepły posiłek - powiedziała jedna z pasażerek samolotu TVN Warszawa.

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: