WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Skandaliczna reklama z Lechem Kaczyńskim

Skandaliczna reklama z Lechem Kaczyńskim

26.08.2013, godz. 17:56
Lech Kaczyński reklama
foto:

Szykuje się gigantyczny skandal! Norweski portal Victoria Milan zamieścił w centrum Warszawy billboard reklamujący portal randkowy. Na zdjęciu zamieścił zdjęcie zmarłego w smoleńskiej katastrofie Lecha Kaczyńskiego i.. kota. Pod zdjęciem zamieszczono podpis: W Twoim związku brak pazura? Spróbuj romansu....

O postawieniu reklam poinformował jako pierwszy newsweek.pl. Kampanię zorganizował norweski portal Victoria Milan, znany z tego, że jego kampanie trwają nierzadko nie dłużej niż 30 godzin.

Kiedy wchodził on np. na szwedzki rynek, to promował się hasłem: Jesteś żonaty/Masz męża? Zacznij żyć na nowo – znajdź sobie kochankę/kochanka. Do tamtejszej Komisji Etyki Reklamy wpłynęło wówczas ponad dwieście skarg.

>>> "Cień Lecha Kaczynskiego" hitem internetu!

Co na to stołeczni śledczy? - Z punktu widzenia prawa nie jest to przestępstwo. W tym przypadku ma zastosowanie prawo cywilne. W grę może wchodzić naruszenie dóbr osobistych, bo wykorzystano wizerunek bez zgody samego zainteresowanego - komentuje dla portalu dziennik.pl Dariusz Ślepokura, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Według Norwegów, na zdjęciu ma być jeden z braci Kaczyńskich. Sugerują, że jest to prezes PiS Jarosław Kaczyński. Ale na billboardzie zamieścili zdjęcie Lecha Kaczyńskiego....


autor: Sylwester Ruszkiewicz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: