WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska URODZIŁA martwe dziecko na podłodze w szpitalu! Wstrząsająca relacja kobiety [NOWE FAKTY]

URODZIŁA martwe dziecko na podłodze w szpitalu! Wstrząsająca relacja kobiety [NOWE FAKTY]

05.11.2016, godz. 13:15
doktor
foto: EAST NEWS

Jedna z pacjentek szpitala w Starachowicach urodziła martwe dziecko na podłodze, między łóżkami - tę wstrząsającą historię opisało 4 listopada RMF FM. Jak mogło dojść do tak bulwersującej sytuacji? Sprawę bada już dyrekcja szpitala, a rodzina kobiety ma zamiar złożyć doniesienie do prokuratury.

Pani Iza do szpitala w Starachowicach trafiła pod koniec października. Jak wykazały badania w 8. miesiącu ciąży, dziecko było już martwe. Jak opisuje RMF FM, kobieta urodziła dziecko na podłodze, między szpitalnymi łóżkami. Mimo wielu próśb ze strony męża - żaden lekarz nie przyszedł odebrać porodu. Teraz sprawę ma zbadać dyrekcja szpitala. - Musimy zbadać tą tragedię. Porozmawiać z personelem. Bardzo poważnie podchodzimy do tego kłopotu, który zaistniał na oddziale - powiedział w rozmowie z RMF FM Marcin Biesiada, dyrektor ds. leczniczych szpitala w Starachowicach. Wiadomo, że rodzina pani Izy ma zamiar złożyć zawiadomienie do prokuratury.

- Mąż co 10 minut biegał i prosił o pomoc, żeby ktoś przyszedł, żeby cokolwiek zrobił. Siostra stwierdziła, że lekarza powiadamia, a lekarz nie przychodzi. No i urodziłam na podłodze, między jednym a drugim łóżkiem - opowiadała później kobieta.

Prokuratura zapowiedziała, że zajmie się sprawą.

- Po doniesieniu medialnym Prokuratura Rejonowa w Starachowicach z urzędu podjęła czynności w tej sprawie. Będziemy sprawdzać, czy zdarzenie takie miało miejsce i czy doszło do popełnienia przestępstwa - powiedział rzecznik kieleckiej prokuratury.

Zobacz też: DROGA MĘKI 13-letniej Karinki dzień po dniu. Odsyłano ją do czterech szpitali! Dziewczynka cierpiała tydzień!


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: