WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Zaginięcie Iwony Wieczorek. Sensacyjne NOWE fakty!

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Sensacyjne NOWE fakty!

21.07.2016, godz. 16:27
Iwona Wieczorek
Iwona Wieczorek foto: Archiwum

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Jak ujawnił Express Elbląg, w sprawie poszukiwań Iwony Wieczorek pojawiły się nowe, sensacyjne fakty. Dzięki pracy dziennikarzy śledczych "Reportera" oraz Fundacji Na Tropie, prawdopodobnie udało się ustalić miejsce, gdzie ukryte jest ciało Iwony Wieczorek. Teren jest obecnie badany przez śledczych.

17 lipca minęło 6 lat odkąd w tajemniczych okolicznościach zaginęł Iwona Wieczorek. Ostatni raz była widziana niedaleko swojego domu - na zapisie z monitoringu widać, jak schodziła na plażę, a potem ślad po niej zaginął. Były sprawdzane wszystkie możliwe tropy, jednak nikt nic nie wiedział i sprawa utknęła w martwym punkcie. Jak się jednak okazuje, teraz w sprawie tajemniczego zniknięcia 19-latki pojawiły się nowe fakty, dzięki którym być może uda się odnaleźć ciało kobiety. Wszystko za sprawą wspólnej pracy dziennikarzy śledczych z magazynu Reporter oraz Fundacji Na Tropie. Dzięki ich działaniom udało się ustalić dwuhektatowy teren, gdzie mogą się znajdować zwłoki Iwony Wieczorek. Jak podaje Express Elbląski, śledczy rozpoczęli już w tym rejonie poszukiwania. - Materiały przekazane są na tyle wiarygodne, że policja podeszła do nich bardzo poważnie i podjęła natychmiast działanie zakrojone na bardzo szeroką skalę. Wierzę, że przyniosą one efekt jakiego wszyscy oczekują – rozwiążą sprawę, którą Polska żyje 6 lat. W tej chwili nic więcej zdradzić nie mogę. Być może już za kilka dni będę mógł ujawnić więcej szczegółów - powiedział gazecie Jarosław Szostak, dziennikarz Reportera.

Zobacz: Zaginięcie Ewy Tylman z Poznania jak zaginięcie Iwony Wieczorek? Co łączy obie sprawy?

Iwona Wieczorek zaginęła w lipcu 2010 roku. Około godziny 4 rano dziewczyna wracała do domu z dyskoteki w Sopocie, gdzie była ze znajomymi. Jednak, jak zarejestrowały kamery monitoringu, nadmorskim deptakiem wracała już sama. Potem ślad po Iwonie urwał się.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: