WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Zakonnice tańczą dla Jezusa

Zakonnice tańczą dla Jezusa

16.07.2016, godz. 02:00
zakonnice na plaży
SIOSTRY FAUSTYNKI NAKRECILY TELEDYSK NA PLAZY foto:

To najweselszy zakon w Polsce! Siostry faustynki z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu (woj. zachodniopomorskie) ruszyły w tany z Jezusem na ustach. Teledysk, który nagrały na plaży, stał się hitem internetu!

Na co dzień uczą religii i pomagają chorym, ale nie stronią też od uciech. - Bo jesteśmy bardzo wesołym zakonem. A pomysł tanecznego teledysku podsunęły nam siostry z Brazylii. W ten sposób łapiemy wiatr w żagle przed Światowymi Dniami Młodzieży - tłumaczy siostra Benedetta Hutnikiewicz.

Akcja teledysku toczy się na plaży nad Jeziorem Myśliborskim. Na filmie widać, jak jedna z sióstr ustawiła na piasku obraz Jezusa, po chwili na plażę wbiegają inne faustynki i zaczynają pląsać w takt skocznej brazylijskiej piosenki "Vou Dansar". W finale do sióstr dołączają dzieci, a zakonnice prezentują transparent z napisem "Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we mnie, niech przyjdzie do mnie i pije".

Teledysk z miejsca stał się hitem internetu. Tańczące siostry obejrzało już kilkaset tysięcy osób. - To jest moc. Brawo dla sióstr za pomysł i wykonanie! - podziwiała występ premier Beata Szydło.

Zobacz: Ukradli ogrodzenie z domowej posesji!

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: