WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Dziennikarka zmarła podczas ŚDM. Kim była?

Dziennikarka zmarła podczas ŚDM. Kim była?

31.07.2016, godz. 11:32
Anna Maria Jacobini
foto: Twitter

Podczas ŚDM zmarła nagle włoska dziennikarka Anna Maria Jacobini. Wiadomo, że wcześniej korespondentka stacji telewizyjnej RAI Uno źle się poczuła i została w krakowskim hotelu. Prawdopodobną przyczyną śmierci dziennikarki był zawał. Anna Maria Jacobini miała 54 lata.

Anna Maria Jacobini przyjechała do Krakowa prowadzić relację dla włoskiej stacji telewizyjnej RAI Uno. Wiadomo, że dziennikarka w piątek przeprowadziła kilkanaście wywiadów z uczestnikami ŚDM, ale potem źle się poczuła i wróciła do hotelu w Krakowie. Korespondentka zmarła podczas snu - prawdopodobną przyczyną śmierci kobiety był zawał. Dziennikarka urodziła się w 27 lutego w 1962 roku w Rzymie. W telewizji RAI Uno prowadziła głównie audycje popołudniowe. Władze stacji telewizyjnej przekazały już rodzinie zmarłej dziennikarki kondolencje.

Światowe Dni Młodzieży rozpoczęły się we wtorek. W środę do Polski przyjechał papież Franciszek, który spotkał się z pielgrzymami, a także odwiedził muzeum Auschwitz-Birkenau. Z danych policji wynika, że w Światowych Dniach Młodzieży uczestniczy kilka milionów ludzi. Do tej pory nie odnotowano poważniejszych incydentów.

Zobacz także: Przejmująca modlitwa w ciszy papieża w Oświęcimiu. Papież Franciszek w Polsce [RELACJA NA ŻYWO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: