WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Książę William i Kate Middleton będą mieli CÓRKĘ!

Książę William i Kate Middleton będą mieli CÓRKĘ!

29.10.2011, godz. 02:00
Książę William i Kate Middleton będą mieli córkę!
foto:

Sensacja! Ulubiony wnuczek królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II (85 l.), książę William (29 l.), będzie miał córkę! Amerykański magazyn "Glob" donosi, że żona księcia Kate (29 l.) jest w pierwszych miesiącach ciąży.

Amerykańscy dziennikarze ustalili, że pokój w Pałacu Buckingham przeznaczony dla dziecka już pomalowany jest na różowo, co oznacza, że książęca para spodziewa się potomka płci żeńskiej. Wcześniej już wielokrotnie plotkowano o ciąży księżnej, ale do tej pory wszystkie rewelacje okazywały się nieprawdą.

Tym razem, jak zapewnia "Globe", informacje są w stu procentach sprawdzone. Jeśli te sensacyjne doniesienia okażą się prawdą, to córka Williama i Kate zostanie królową Wielkiej Brytanii. Do tej pory obowiązywała zasada, że pierwszeństwo do tronu ma potomek płci męskiej, ale premier Wielkiej Brytanii David Cameron (45 l.) planuje zmianę zasad dziedziczenia tronu.

Według nowych reguł kobiety będą miały takie samo prawo do tronu jak mężczyźni. Dziedziczenie korony zależeć będzie tylko od daty urodzenia, czyli kto pierwszy się urodzi, ten będzie monarchą.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: