WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Mąż pogrąży Clinton? Donald Trump zyskuje przewagę

Mąż pogrąży Clinton? Donald Trump zyskuje przewagę

02.11.2016, godz. 12:33
Bill i Hillary Clinton
Bill i Hillary Clinton foto:

Wybory prezydenckie w USA za pasem, a tymczasem każdy dzień przynosi nowe skandale z Hillary Clinton (69 l.) w roli głównej, co przekłada się na zaskakujące wyniki sondaży!

Wybory prezydenckie w USA za pasem, a tymczasem każdy dzień przynosi nowe skandale z Hillary Clinton (69 l.) w roli głównej, co przekłada się na zaskakujące wyniki sondaży! W dodatku Amerykanie nie mogą uwierzyć, że to wszystko za sprawą… szefa FBI Jamesa Comeya (56 l.). Najpierw FBI pod wodzą republikańskiego dyrektora wznowiło śledztwo w sprawie przechowywania przez Clinton służbowych mejli na prywatnym serwerze. Teraz opublikowało dokumenty dotyczące afery z udziałem Billa Clintona (70 l.), który 15 lat temu ostatnim dniu swojej prezydentury ułaskawił finansistę Marca Richa (+78 l.), skazanego za oszustwa podatkowe  i nielegalne interesy w Iranie.

ZOBACZ TEŻ: Wybory w USA: Clinton znała pytania przed debatami? Trump ma związki z Rosją?

Wcześniej osoby z otoczenia Richa wsparły demokratów kwotą 1,3 miliona dolarów. FBI jest krytykowane za złamanie zasady apolityczności służb, nie zmienia to jednak faktu, że według najnowszego sondażu Donald Trump (70 l.) może już liczyć na poparcie 46 proc. wyborców, a Hillary Clinton tylko na 45 proc.

Źródło: Agencja TVN/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: