WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Pippa bez majtek na pokazie mody - ZDJĘCIA TYLKO DLA DOROSŁYCH

Pippa bez majtek na pokazie mody - ZDJĘCIA TYLKO DLA DOROSŁYCH

20.09.2011, godz. 14:53
Pippa Middleton na pokazie podczas Londyńskiego Tygodnia Mody
Pippa Middleton na pokazie podczas Londyńskiego Tygodnia Mody foto: East News/www.blesk.cz

Ulubienica brytyjskich fotoreporetów nie musi się specjalne starać, by jej zdjęcia trafiały na pierwsze strony gazet i portali internetowych. Chociaż młodsza siostra księżnej Catherine chroni jak może swoją prywatność, to czas zdarza jej się pokazać za dużo. Pippa Middleton pojawiła się na jednym z pokazów Tygodnia Mody w Londynie. Czujnym paparazzim nie umknęło, że pod króciutką sukienką Pippy zabrakło bielizny.

Od dnia królewskiego ślubu księcia Williama i Kate Middleton nie ma dnia, żeby wyspiarskie media nie umieszczały choćby małej wzmianki o Pippie Middleton. Młodsza siostra księżnej robi prawdziwą furorę już nie tylko na Wyspach Brytyjskich, ale w całej Europie.

W czeskim "Blesku" pojawiły się zdjęcia Pippy z Tygodnia Mody w Londynie. Panna Middleton oglądała pokazy w towarzystwie przyjaciółki, aktorki Rosario Dawson i brytyskiej modelki Peaches Geldof. Trzeba przyznać, że Pippa skupiła na sobie uwagę wszystkich fotoreporterów. Modelki na wybiegu poszły w odstawkę gdy króciutka sukienka siostry księżnej podniosła się niebezpiecznie wysoko, odsłaniając nie tylko uda Pippy...

W interenecie aż huczy od plotek czy szwagierka księcia Williama rzeczywiście przyszła na pokaz bez majtek, a może zdecydowała się na bieliznę w odcieniu skóry.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: