WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Poszukiwania zaginionego Boeinga 777 trwają [NOWE WIADOMOŚCI]

Poszukiwania zaginionego Boeinga 777 trwają [NOWE WIADOMOŚCI]

21.03.2014, godz. 18:20
Boeing 777
foto: EAST NEWS

Po wczorajszych informacjach o dwóch obiektach pływających po Oceanie Indyjskim, które mogą pochodzi z zaginionego samolotu wznowiono poszukiwania. Do poszukiwań Boeinga 777 włączyły się trzy chińskie okręty. Czy coś znalazły?

Miejsce wskazane przez satelity jest dokładnie sprawdzane. W kierunku dwóch obiektów, które mogą być szczątkami zaginionego samolotu wysłany został norweski statek handlowy, czytamy w serwisie wyborcza.pl Władze Australii podały informacje, że nad miejsce gdzie namierzono dwa obiekty doleciał samolot, który miał zrzucić specjalne boje. Będą one pomocne w dokładnym przeszukaniu miejsca.

Zobacz: Boeing 777 odnaleziony?! Australia znalazła dwa obiekty unoszące się na wodzie [NOWE INFORMACJE]

Zdaniem kapitana samolotu Chrisa Birrera, który zrzucił boje w miejscu wskazanym przez satelity była bardzo kiepska pogoda: „Pogoda była taka, że nasza widoczność była ograniczona przez większą część lotu. Może inne samoloty operujące w okolicy miały lepsze warunki” cytuje kapitana wyborcza.pl. Chińczycy wysłali w miejsca poszukiwań zaginionego samolotu malezyjskich lini lotniczych  trzy okręty, ale deklarują że mogą wysłać kolejny statek. Czy w końcu dowiemy się prawdy o tym, co stało się z samolotem i jego pasażerami?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: