WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Śmierć modelki w Egipcie. Spotkał ją ten sam los co Magdalenę Żuk? [ZDJĘCIA]

Śmierć modelki w Egipcie. Spotkał ją ten sam los co Magdalenę Żuk? [ZDJĘCIA]

14.06.2017, godz. 16:49
Henrietta Hoemke
Zdjęcia z profilu na Facebooku Henrietty Hoemke foto: printscreen Facebook

Kolejna młoda kobieta zmarła w Egipcie! Jak donoszą niemieckie media, nie żyje Henrietta Hömke, była długoletnia partnerka niemieckiego piłkarza Ralfa Faehrmanna. 29-letnia modelka zmarła na początku kwietnia, jak podaje portal Dresdner Morgenpost. Według Radio Zet, kobieta zmarła dokładnie w tym samym szpitalu, co Magdalena Żuk.

 

Kolejna śmierć młodej kobiety w Egipcie! Jak podał niemiecki portal Dresdner Morgenpost, Henrietta Hömke zmarła w kwietniu 2017 roku podczas urlopu w Egipcie. Była to 29-letnia modelka, była Miss Saksonii oraz dawna, wieloletnia partnerka piłkarza niemieckiego klubu FC Schalke, Ralfa Fährmanna. Według Radio Zet, kobieta zmarła dokładnie w tym samym szpitalu, co Magdalena Żuk. Jak donosi niemiecka gazeta Bild, przyczyną śmierci była anoreksja. Portal napisał też, że pomimo zaawansowanego stadium choroby, kobieta wciąż kontynuowała intensywne treningi. Jej ciało mogło nie wytrzymać osłabienia, wysiłku fizycznego oraz zmiany klimatu. Podczas uprawiania sportu w Egipcie 29-latka straciła przytomność. Lekarzom nie udało się jej odratować.

Ralf Fährmann, bramkarz klubu Schalke oraz były partner Henrietty Hömke, wydał specjalne oświadczenie w tej sprawie za pośrednictwem profilu społecznościowego swojego klubu. - Tragiczna śmierć mojej byłej partnerki mnie zszokowała. Jestem tą informacją mocno dotknięty, chciałbym wyrazić najgłębsze współczucie rodzinie - napisał na Twitterze. Poprosił też, aby nie mylić zmarłej modelki z jego obecną żoną. - Chciałbym zapewnić, że moja żona jest w najlepszym zdrowiu - poinformował.

ZOBACZ: Niemcy: mężczyzna POSTRZELIŁ policjantkę jej własną bronią [ZDJĘCIA]

Źródło: mra
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: