WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Szok! Jego jądro zaklinowało się w krześle z Ikei

Szok! Jego jądro zaklinowało się w krześle z Ikei

08.09.2016, godz. 10:49
Krzesło z Ikei
foto: printscreen Facebook

Kto by pomyślał, że zwykłe krzesło, może spłatać takie figle. Pewien Norweg przekonał się na własnej skórze, że popularne krzesło z Ikei może stać się narzędziem tortur.

44-letni Claus Jørstad chciał ułatwić sobie kąpiel, siedząc pod prysznicem na popularnym krześle Marius z Ikei. To miał być sposób na bolące kolana. Nie spodziewał się jednak, że po spod prysznica tak szybko nie wyjdzie. Okazało się bowiem, że w otworze krzesła utkwiło mu...jądro. - Nie miałem pojęcia, jak mam sobie poradzić z tym cholernym krzesełkiem. Próbowałem uwolnić moje klejnoty, ale kompletnie mi to nie wychodziło. Bez skutku. Aż zabrakło mi ciepłej wody. Uwięziony we własnej łazience, świetnie – relacjonował mężczyzna na Facebooku.

Claus wpadł w końcu na genialny pomysł i zaczął oblewać  swoje genitalia zimną wodą przez co zmniejszyły objętość. Dzięki temu bez problemu uwolnił się z pułapki. Ikea odniosła się do skarg Norwega na facebooku. - Polecamy zabrać krzesełko spod prysznica i siadać na nim tylko w odzieży. A jeśli nie będzie chciał Pan już na nim siadać, może pan na nim położyć roślinę w doniczce - odpowiedzieli.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: