WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Szok! Szukał pokemonów, odnalazł zwłoki

Szok! Szukał pokemonów, odnalazł zwłoki

20.07.2016, godz. 11:14
Pokemon GO zbiera śmiertelne żniwo
Pokemon GO zbiera śmiertelne żniwo foto: SHUTTERSTOCK

Jeden z graczy Pokemon GO, podczas poszukiwań stworków, odkrył w kanale odwadniającym rozkładające się zwłoki. Jak poinformowała policja w Odense, na razie nie można określić ani płci ciała, ani jaka była przyczyna śmierci denata. Sprawę opisał portal politiken.dk.

Do makabrycznego odkrycia doszło w jednym z kanałów odwadniających w Odense - opisuje portal politiken.dk. Jeden z graczy Pokemon GO odkrył tam ludzkie zwłoki Jak wynika z relacji policji, ciało znajdowało się już w znaczącym rozkładzie, na razie nie wiadomo, czy była to kobieta czy mężczyzna. Wstępnie policja wykluczyła udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Jak podkreśla duński portal, to nie pierwszy przypadek, kiedy gracz Pokemon GO odkrył ludzkie ciało. Podobno sytuacja miała miejsce w amerykańskim stanie Wyoming, gdzie gracz znalazł zwłoki w jeziorze.

Producent gry, Nintendo ostrzega, aby w trakcie zabawy nie tracić świadomości otoczenia. Tymczasem Pokemonowa gorączka ogarnęła również Polaków, którzy mogą już pobrać aplikację Pokemon Go na urządzenia z systemem Android i iOS.

Może cię zainteresować: Jak można zarabiać na Pokemon Go?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: