22-latek nie opanował Audi A8. Fiknął kozła podczas wyprzedzania - WIDEO

2019-07-30 12:39
Dachowanie Audi A8
Autor: Policja Dachowanie Audi A8

Mocny samochód, bezmyślnie podjęty manewr wyprzedzania i finał zakończony widowiskowym dachowaniem. 22-latek prowadzący kilkunastoletnie Audi A8 roztrzaskał się nie robiąc na szczęście nikomu krzywdy. Sam jednak z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do tego zdarzenia, które udało się zarejestrować samochodową kamerką zainstalowaną w pojeździe świadka, doszło w miejscowości Trzcianki (woj. lubelskie, gm. Ułęż). W dniu 27 lipca około godz. 12:00, kierujący Audi doprowadził do wypadku na drodze krajowej nr 48. 22-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego decydując się na manewr wyprzedzania źle ocenił odległość. Aby uniknąć czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka innym uczestnikiem ruchu zjechał do przydrożnego rowu. Tam pojazd fiknął kozła i został roztrzaskany.

Testowaliśmy: Nowe Audi A8 L 55 TFSI quattro: pokaz siły

Jak czytamy na stronie lubelskiej policji, młody kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Ustalono, że był trzeźwy. Szczegółowy przebieg tego zdarzenia drogowego wyjaśniają policjanci z ryckiej komendy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE