Agnieszka Woźniak-Starak ma nową, elektryczną furę za 270 000 zł!

2021-08-09 9:54

Nowy samochód Agnieszki Woźniak-Starak jest w pełni elektryczny i zostawi w tyle niejedno AMG, Porsche czy Audi z oznaczeniem RS. To piekielnie szybka Tesla Model 3 w topowej wersji Performance. Swoim nowym nabytkiem, dziennikarka i prezenterka w całkowitej ciszy podjechała do studia telewizji śniadaniowej.

Agnieszka Woźniak-Starak przed dłuższy czas jeździła uroczym i stylowym Fiatem 500C Riva. W końcu nadszedł jednak czas na zmiany i dziennikarka została zauważona w nowym, imponującym aucie. Dlaczego nowy samochód prezenterki robi takie wrażenie? Bo jego elektryczny napęd i dwa silniki pozwalają mu rozpędzić się do 100 km/h w czasie 3,3 sekundy! To auto w sprincie zostawi w tyle niejedno Porsche, AMG, BMW M czy Audi RS. Co jeszcze wyróżnia Teslę Model 3 i ile trzeba zapłacić za piorunujące osiągi?

Tesla Model 3 w wersji Performance - takim autem jeździ dziennikarka. Agnieszka Woźniak-Starak wybrała topową odmianę, która ma 567 km zasięgu i prędkość maksymalną na poziomie 261 km/h. Wersję Performance można poznać po 20-calowych felgach i prześwitujących spod nich, wielkich zaciskach hamulcowych, lakierowanych na czerwono. Bardziej skuteczne hamulce zostały zamontowane nie bez powodu - taka Tesla waży słuszne 1847 kg.

Elektryczny model, który mieliśmy okazję testować (ZOBACZ TUTAJ), jest innowacyjny i mocno różni się od konkurencji. Wnętrze jest do cna minimalistyczne, a na jego środku dominuje duży ekran, który odpowiada za obsługę większości funkcji i systemów. Materiały wykończeniowe nie są może tak dobre, jak w niemieckich autach klasy premium, ale z roku na rok, amerykańska Tesla produkuje coraz bardziej dopracowane auta. 

Taki wóz nie należy do najtańszych. Odmianę standardową, z napędem na tył i mniejszą mocą, można kupić za 199 990 zł, ale dwusilnikowa wersja Performance to wydatek przynajmniej 269 990 zł. Mimo to, Tesli po polskich drogach jeździ coraz więcej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE