Anna Cieślak ma SUVA za 200 tys zł. Cały czas jeździ na jedynce

2021-07-27 12:33

Anna Cieślak, sławna i utalentowana polska aktorka oraz działaczka społeczna, a już niebawem także żona Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego stacji TVN, po 5 latach współpracy z marką Mitsubishi, odebrała kluczyki do hybrydowego SUV-a. Teraz celebrytka będzie mogła jeździć wyłącznie na prądzie. Co to za samochód?

Anna Cieślak jest znana z wielu cenionych stołecznych scen oraz roli na dużym i małym ekranie. Aktorkę można spotkać w Teatrze Polskim, serialach tj. „Na Wspólnej” czy „Szadź” oraz już niebawem na dużych ekranach w filmie „Czarna Owca”. Postać wielu talentów od 5 lat jest również ambasadorką japońskiej marki Mitsubishi Motors. Po kilku latach współpracy celebrytka po raz pierwszy przesiądzie się do hybrydowego SUV-a z wtyczką. Co to za auto?

Anna Cieślak z nowym Mitsubishi
Autor: Mitsubishi Anna Cieślak z nowym Mitsubishi

SUV z wtyczką

Auto, którym przez najbliższy czas gwiazda będzie poruszać się po drogach, to nowe Mitsubishi Eclipse Cross PHEV w najbogatszej wersji wyposażenia Instyle 4WD CVT (od 189 990 zł). Japoński SUV jest napędzany przez 2 silniki elektryczne, które wspiera jednostka spalinowa o pojemności 2,4-litra, służąca głównie do ładowania baterii oraz wsparcia napędu elektrycznego. Łączna moc układu napędowego to 188 KM, która trafia na wszystkie cztery koła. 

W przeciwieństwie do innych aut w segmencie, napęd 4x4 może działać bez włączonego silnika spalinowego. Co więcej, Mitsubishi Eclipse Cross PHEV nie posiada zwykłej skrzyni biegów, lecz jednobiegową przekładnię. Oznacza to, że aktorka przez cały czas będzie jeździć na "jedynce".

Anna Cieślak z nowym Mitsubishi
Autor: Mitsubishi Anna Cieślak z nowym Mitsubishi

Auto jest również wyposażone w gniazdo 230V o mocy 1500W, które umożliwia zasilanie urządzeń zewnętrznych, zmieniając samochód w magazyn energii. Wydajna bateria pozwala na pokonanie do 55 kilometrów (WLTP) w zeroemisyjnym trybie elektrycznym EV, a pełny zasięg auta to około 600 km. Ceny tego modelu startują w Polsce od 160 990 zł.

Moje nowe Mitsubishi urzekło mnie swoją ultranowoczesną stylistyką. Ale najbardziej cieszę się z tego, że mogę jeździć niskoemisyjnym autem w czasach, kiedy dbanie o środowisko i naszą planetę stojącą na krawędzi katastrofy ekologicznej staje się naszym najwyższym priorytetem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE