Qarson - auto z supermarketu

i

Autor: Qarson Qarson - auto z supermarketu

Auto kupisz w polskim supermarkecie! Samochody na abonament Qarson - CENY, warunki, jak to działa

2019-02-22 11:19

Czasy się zmieniają, a posiadanie auta na własność nie jest już tak modne, jak to było kilkanaście lat temu. Prawda jest taka, że dzisiaj każdy może mieć auto, bez posiadania auta. Przykładem tego są samochody na minuty, ale co jeśli potrzebujemy auta na trochę dłużej? Qarson po wielkim sukcesie we Francji wkracza do Polski. Teraz kupimy cztery koła na abonament przez internet lub w supermarkecie.

Motoryzacja przechodzi aktualnie dziwny okres — z jednej strony producenci stale tworzą innowacyjne napędy i rozwijają technologię w zakresie bezpieczeństwa, a z drugiej strony mamy klientów, którzy już nie chcą mieć auta na własność. Jakie jest wyjście? Auto na abonament — czyli taki model użytkowania pojazdów, w którym klient płaci co miesiąc za samochód daną kwotę i nie martwi się serwisowaniem czy ewentualnymi szkodami. Ten model od lat cieszy się ogromną popularnością w krajach Europy Zachodniej. Czas na Polskę!

Czym jest Qarson?

Qarson to lider francuskiego rynku sprzedaży aut na abonament, który od 2014 roku ułatwia konsumentom zakup nowego auta w sieci, oferując rozsądne ceny, wygodę i bezpieczeństwo transakcji. Firma aktualnie posiada największą sieć aut na abonament w centrach handlowych. W francuskim serwisie, gdzie Damian Ciesielczyk otworzył biznes w 2009 roku jest aktualnie ponad 1700 modeli aut od 20 różnych producentów. Swoją ofertą Qarson wychodzi naprzeciw potrzebom dzisiejszego konsumenta i daje mu możliwość dostosowania auta do swoich potrzeb.

Jak to działa?

Koncepcja jest banalnie prosta. Qarson oferuje samochody w najbardziej dostępnych cenach, dając nam możliwość cieszenia się autem przez 12 miesięcy bez żadnych obaw o serwisowanie i jakiekolwiek szkody. Przykładowo w ofercie znajdziemy Peugeota 208 5D z benzynową jednostką 1.2 PureTech S&S z manualną skrzynią biegów. Po wniesieniu opłaty startowej w wysokości 999zł auto jest dostępne już od 599 zł brutto/mies. Do tej ceny musimy dodać ubezpieczenie, które proponuje Qarson w cenie 211 zł/mies. lub przedstawić własną ofertę.

Qarson Peugeot 208 1.2 PureTech

i

Autor: SuperAuto

Limit kilometrów

Następnie kwestia limitu kilometrów. W cenie pojazdu mamy zapewnione 10 tys. kilometrów na czas umowy - czyli 12 miesięcy. Do jazdy po mieście to jak najbardziej wystarczy, natomiast jeśli podróżujemy nieco więcej, możemy rozszerzyć limit do 15 tys. (+89 zł/mies.), 20 tys. (+189 zł/mies) lub nawet 25 tys. (289 zł/mies.). Po przekroczeniu ustalonego limitu, każdy dodatkowy kilometr będzie kosztował 24 grosze.

Ogumienie

W cenie abonamentu dostajemy także zestaw opon letnich, a w zależności od naszych potrzeb możemy również wykupić zestaw opon całorocznych (39 zł/mies.) lub zestaw letnich z zimowymi (79zł/mies.), który obejmuje wymianę i przechowanie.

Odbiór

Po dobraniu gotowej konfiguracji możemy odebrać nasz samochód w Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku. Od marca odbierzemy auto również w Krakowie i Łodzi.

Zaletą firmy Qarson jest przede wszystkim fakt, że auta są dostępne od ręki, a podpisanie umowy i dokonanie wyboru, nie wymaga od nas odwiedzenia kilku salonów i czytania niejasnych ofert. Tutaj zasady są jasne, a zmodyfikowanie umowy pod własne potrzeby trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy wejść na stronę www.qarson.pl, stworzyć umowę w oparciu o nasze potrzeby i w ciągu kilku dni odebrać samochód w dowolnym dla nas punkcie w jednym z ww. miast. Szczegóły oferty możemy również poznać w dostępnych punktach sprzedaży Qasona - Suchy Las (koło Poznania), Poznań (Galeria Posnania), Szczecin (Galeria Galaxy), Gdańsk (Galeria Bałtycka), Wrocław (Galeria Wroclavia).

Qarson - auto z supermarketu

i

Autor: Qarson Qarson - auto z supermarketu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany