Polacy szaleli po drogach na Słowacji bez tablic rejestracyjnych

i

Autor: Facebook/Polícia Slovenskej republiky Polacy szaleli po drogach na Słowacji bez tablic rejestracyjnych

Co za cwaniactwo! Polacy szaleli po drogach Słowacji w drogich autach bez tablic rejestracyjnych!

2019-04-05 14:50

30 marca br. słowacka policja otrzymała informację o trzech samochodach marki Audi, które bez tablic rejestracyjnych poruszały się w szyku z nadmierną prędkością. Kierowcami nieoznakowanych pojazdów okazali się Polacy.

Około południa 30 marca br. przypadkowy świadek zawiadomił policję, że w kraju preszowskim (na północnym-wschodzie Słowacji) trzy samochody marki Audi szaleją po drogach ze zdjętymi tablicami rejestracyjnymi. Na miejsce wysłano kilka patroli, które finalnie zatrzymały polski konwój do kontroli.

Podczas przeprowadzania czynności zatrzymani przyznali się, że zdjęli tablice, aby podczas przejazdu nie uchwyciły ich fotoradary. Wszyscy trzej kierowcy zostali ukarani mandatami za jazdę bez tablic rejestracyjnych.

W związku z takimi zdarzeniami, jak przykładowe cwaniactwo, którego dopuścili się polscy kierowcy, trudno się dziwić, że na Słowacji trwa nagonka na Polaków. Do tej pory nie ucichły jeszcze echa zdarzenia, jakie miało miejsce w ubiegłym roku, kiedy to trzy polskie samochody - Mercedes-AMG C43, Porsche Cayenne i Ferrari 458, pędziły po słowackich drogach. W pewnym momencie auta zaczęły wyprzedzać kolumną w niedozwolonym miejscu, co doprowadziło do tragedii.

Przeczytaj: Spowodowali wypadek na Słowacji. Takimi autami jechali

W trakcie wykonywania manewru, kierowca żółtego Ferrari gwałtownie zahamował, aby szybko schować się na swój pas. Niestety, kierowca jadącego za nim SUV-a był za blisko, aby w porę zareagować i uderzył najpierw w Ferrari, a następnie czołowo zderzył się z nadjeżdżającym autem marki Skoda. W wyniku wypadku zginął kierowca Skody, a dwóch pasażerów zostało poważnie rannych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany