Cwaniak wyprzedzał pasem awaryjnym. Zamiast zaoszczędzić czas, doprowadził do koszmarnego wypadku - WIDEO

2021-07-23 12:33
Cwaniak w Volvo wyprzedzał pasem awaryjnym. Skończyło się koszmarnym wypadkiem
Autor: YouTube/STOP CHAM Cwaniak w Volvo wyprzedzał pasem awaryjnym. Skończyło się koszmarnym wypadkiem

Gdy człowiek się spieszy, to... wiele rzeczy może skończyć się źle. Przekonał się pewien kierowca dużego Volvo, którego sprytny manewr o mało nie skończył się tragedią. Mężczyzna chcąc zaoszczędzić kilka minut na autostradzie A2, postanowił wyprzedzić TIR-y pasem awaryjnym, a następnie wepchnął się przed maskę ciężarówki. Niebezpieczny manewr skończył się koszmarnym wypadkiem.

Jak czytamy w opisie filmu, do zdarzenia doszło na autostradzie A2 w okolicach Poznania. Rozdrażniony wyprzedzającymi się TIR-ami kierowca Volvo postanowił skorzystać z pasa awaryjnego, by w ten sposób zaoszczędzić kilka minut. W tym przypadku pośpiech okazał się jego zgubą, bo sprytny manewr zakończył się koszmarnym wypadkiem. Całą sytuację uchwycił wideorejestrator!

Chciał zaoszczędzić kilka minut

Nikt nie lubi, gdy TIR znienacka wskakuje na lewy pas autostrady, ale to nie powód to podejmowania niebezpiecznych decyzji. Kierowca Volvo XC90 najwidoczniej wyjątkowo się śpieszył, jednak tym razem słono za to zapłacił. Kiedy SUV wskoczył przed maskę ciężarówki, szofer nie zdążył zareagować w porę i doszło do kolizji. Szwedki gigant uderzył w barierki, a samochód obróciło o 180 stopni. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE