Cwaniakowi pękła żyłka! Agresor z Gdańska ośmieszył się przed kamerą

2021-10-22 12:30
Agresor z Gdańska ośmieszył się przed kamerą
Autor: YouTube/STOP CHAM Agresor z Gdańska ośmieszył się przed kamerą

Mentalność niektórych polskich kierowców pozostawia wiele do życzenia. Na drogach jest wielu delikwentów, którzy uważają się za pępek świata. Najlepszym tego przykładem jest agresor z Gdańska. Mężczyzna próbował się wepchnąć przed sygnalizator, jednak gdy manewr nie skończył się po jego myśli, wyskoczył z auta, by samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość.

Niektórzy polscy kierowcy wymagają specyficznego podejścia. Jedni wpadają w furię, gdy się na nich zatrąbi, a drudzy, kiedy ktoś utemperuje ich cwaniactwo. Tak też było 12 października w Gdańsku, kiedy autor nagrania nie dopuścił do wymuszenia pierwszeństwa. Kierujący czarnym Volkswagenem T-Cross przy najbliższej okazji zajechał prawidłowo jadącemu autu drogę i wyskoczył z auta na środku jezdni, by samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość. Sytuacja skończyła się bez użycia przemocy, a agresor zrobił z siebie pośmiewisko na cały internet. Najwidoczniej nie był przygotowany na to, że wszystko rejestruje kamera samochodowa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE