Magda Gessler w ULUBIONYM aucie Kowalskiego! Tym wozem TVN wozi GWIAZDY - ZDJĘCIA

Magda Gessler, choć kocha być w centrum uwagi, od studia do studia nie jeździ wypasioną furą. Restauratorka lubi podróżować wygodnie i nie koniecznie na miejscu kierowcy. Potwierdza to fakt, że na spotkanie w DDTVN celebrtyka przyjechała ulubionym autem Kowalskiego! Ten służbowy wóz stacji TVN gości na swojej kanapie same gwiazdy. Co to za samochód?

Wiele postaci polskiego show-biznesu ma w swoim garażu naprawdę drogie i szybkie fury. Niektóre są ich prywatną własnością, a inne - w przypadku ambasadorów i ambasadorek - jeżdżącą reklamą. Nie od dziś wiadomo, że osoby rozpoznawalne lubią pokazywać się w nietuzinkowych samochodach i przy każdej możliwej okazji podkreślać swój status majątkowy. Magda Gessler jednak do tego grona nie należy.

Sprawdź: Serialowe gwiazdy i ich POJAZDY. Która aktorka ma NAJFAJNIEJSZY samochód?

Ponieważ restauratorka żyje w ciągłym biegu, komunikacja miejska nie wchodzi w grę. Czym zatem podróżuje gwiazda "Kuchennych rewolucji"? Okazuje się, Magda czasami przemieszcza się popularnym i komfortowym kombi, które jest przy okazji ulubionym samochodem polskiego Kowalskiego. Co więcej, gwiazda TVN-u nie przepada za miejscem kierowcy, dlatego w jeździe samochodem wyręcza ją szofer.

Magda Gessler jeździ służbowym autem TVN-u
Autor: AKPA, Norbert Nieznanicki Magda Gessler jeździ służbowym autem TVN-u

Magda Gessler jeździ Skodą!

Samochód o którym mowa, to Skoda Octavia Combi trzeciej generacji - takich samochodów we flocie stacji TVN jest cała masa. Na co dzień autem podróżują pracownicy, jednak od czasu do czasu także bardzo sławne osobowości. Magda Gessler nie jest bowiem jedyną, która do studia DDTVN przyjeżdża czeskim kompaktem. Model ten od lat cieszy się w Polsce ogromnym powodzeniem. W 2020 roku Skoda sprzedała w naszym kraju ponad 56 tys. nowych samochodów, wśród których ponad 18 tys. egzemplarzy było Octaviami.

Najnowsze