Wielki facet z wielkim sprzętem! Tomasz Oświeciński WYCIĄGNĄŁ GO po długiej przerwie - ZDJĘCIA

2021-04-05 12:03 CLS

Pierwsze ciepłe dni już za nami, a będzie tylko lepiej! Tomasz Oświeciński już przy pierwszej możliwej okazji wyciągnął swoje monstrum. Po rozpoczętym sezonie aktor, jako wielki miłośnik motoryzacji, nie mógł sobie odmówić przejażdżki motocyklem przy zachodzącym słońcu. Jego maszyna to amerykański potwór, który ma większy silnik, niż większość nowych samochodów. Co to za sprzęt?

Tomasz Oświeciński, polski aktor, który zasłynął w produkcjach Patryka Vegi, kocha wielki, amerykańskie maszyny. Ciężko powiedzieć, czemu ogromne wozy tak go kręcą, choć wnioskując po tego potężnej sylwetce, istnieje prawdopodobieństwo, że nie każdy pojazd może dosiąść. Jeszcze do niedawna Tomek jeździł luksusową terenówką brytyjskiego producenta, jednak od pewnego czasu w jego garażu stoi niezłomna Toyota Hilux w limitowanej wersji Dakar. Pod maską japońskiego pick-upa pracuje 2,4-litrowy silnik wysokoprężny D-4D o mocy 150 KM, który przenosi cały moment obrotowy na wszystkie cztery koła.

Sprawdź: Duży facet, więc auto też duże. Tomasz Oświeciński jeździ luksusową terenówką wartą 300 tys. zł - GALERIA

Sezon rozpoczęty!

W mokrą jesień i srogą zimę Hilux radzi sobie jak ryba w wodzie, jednak na ciepłą wiosnę najlepszy jest motocykl! Tomasz Oświeciński po długiej przerwie wyciągnął z garażu swojego amerykańskiego potwora. Ogromny jednoślad aktora to Harley-Davidson Fat Bob, który napędza silnik Milwaukee Eight o mocy 93 KM i 155 Nm.

To jeden z najpotężniejszych motocykli dostępnych na polskim rynku, ponieważ pojemność jego jednostki napędowej wynosi 114 cali, czyli prawie 1900 cm3 - większość nowych aut ma mniejsze silniki. Katalogowo sprint od 0 do 100 km/h wynosi prawie 5 sekund, a prędkość maksymalna to 180 km/h.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze