Na widok TEGO Conan uronił łzę! Syn królowej życia dostał w prezencie POTĘŻNY wóz - GALERIA

2021-01-25 17:18 CLS

Conan Kaźmierski, syn królowej życia z programu TTV, nigdy nie mógł narzekać na złe relacje ze swoją mamą. Dagmara i jej podopieczny tworzą genialny duet i świetnie się dogadują. Gwiazda od zawsze podkreślała, że już od najmłodszych lat dawała mu wszystko, co tylko mogła - jak każda matka. Z okazji ukończenia szkoły średniej i zdania matury z bardzo dobrymi wynikami, celebrytka postanowiła sprezentować swojemu podopiecznemu potężnego SUV-a! Na jego widok Conan uronił łzę. Co to za fura?

Conan zawsze mógł liczyć na wsparcie swojej mamy Dagmary. Kiedy syn królowej zdał prawo jazdy w 2018 roku, ta sprezentowała mu VW Golfa czwartej generacji z silnikiem diesla. Przed zdobyciem uprawnień do kierowania pojazdami Conan był przyzwyczajony do luksusów, jakie oferował Mercedes-Benz Klasy S, jednak Dagmara wyszła z założenia, że naukę jazdy powinien rozpocząć od tańszego i surowego pod wieloma względami samochodu.

Sprawdź: Gabriel z "Królowych życia" pochwalił się swoim NOWYM! Jest większy, dłuższy i lśni! - GALERIA

Jak pokazał czas, królowa życia dobrze wiedziała co robi. Srebrny Golf dokonał żywota po tym, jak Conan doprowadził do kolizji. W wyniku zdarzenia cały przód auta został zniszczony. Wówczas Jacek stwierdził jednogłośnie, że samochód nadaję się już tylko na złom. Kiedy Conan ukończył szkołę średnią i zdał maturę z bardzo dobrymi wynikami, przyszedł czas na nowe auto. Z tej też okazji Dagmara postanowiła dać swojemu synkowi wóz, w którym Conan będzie przede wszystkim bezpieczny. Co to za bryka?

Mercedes-Benz GLE

Conan rozpoczął dorosłe życie z przytupem! Za świetnie zdaną maturę i bardzo dobre stopnie w nauce Dagmara kupiła mu zupełnie nowego Mercedesa GLE (W166). Ten potężny SUV produkowany od 2015 do 2019 roku jest synonimem komfortu, bezpieczeństwa i luksusu. Samochód mierzy 4819 mm długości, 1935 mm szerokości i jest wysoki na 1796 mm. Co więcej, rozstaw osi to dokładnie 2915 mm. Takie gabaryty pozwalają w spokoju i ciszy pokonywać długie trasy. Wyjazd na dłuższe wakacje też nie powinien stanowić problemu, bowiem pojemność bagażnika wynosi od 690 do 2010 litrów.

Zobacz: Dagmara Kaźmierska kocha DŁUGIE i CZARNE. Królowa życia podróżuje limuzyną z gwiazdą - ZDJĘCIA

Niestety na aucie nie można doszukać się żadnych oznaczeń, co uniemożliwia zidentyfikowanie jednostki napędowej. Ten konkretny model na rynku wtórnym - w zależności od przebiegu i silnika pod maską - kosztuje od 150 do nawet 260 tys. złotych.

Najnowsze