Gabriel z "Królowych życia" pochwalił się swoim NOWYM! Jest większy, dłuższy i lśni! - GALERIA

Gabriel Seweryn, z zawodu projektant futer oraz jeden z najpopularniejszych uczestników programu "Królowe życia", pochwalił się fanom swoją nową "Krystyną". Gwiazdor TTV po kilku latach "związku" z leciwym Audi A4 przesiadł się do zupełnie nowiutkiego modelu. Jego nowa limuzyna jest większa, dłuższa i lśni! Co to za bryka?

Gabriel Seweryn to postać, którą widzowie kanału TTV znają od A do Z, bowiem w programie "Królowe życia" był obecny przez 8 sezonów. W końcu przyszedł czas na zmiany. Miejsce Gabriela i Rafała w 9. sezonie popularnego serialu zastąpił równie wybuchowy duet Leona i Damiana.

Sprawdź: Królowie życia jeżdżą ODKRYCI! Taką BRYKĘ mają Leo i Damian - ZDJĘCIA

Niedługo po tym, jak Gabriel na dobre zniknął z ekranów telewizorów, pochwalił się na swoim instagramie bajecznym samochodem. Po kilku latach "związku" z leciwym Audi A4 B8 czwartej generacji (2007-2015 r.), gwiazdor postanowił sprawić sobie wyjątkowy prezent. Co to za bryka?

"Krystyna"

Przy wyborze nowego auta Gabriel pozostał wierny niemieckiej marce spod znaku czterech pierścieni. Tym razem jednak postanowił przesiąść się do czegoś jeszcze dłuższego i bardziej luksusowego. Nowy wóz celebryty to najnowsze Audi A6 C8 Limousine w wersji wyposażenia Sport, które nosi imię "Krystyna". Nowa bryka Seweryna mierzy 4939 mm długości, 1886 mm szerokości, a jej rozstaw osi to dokładnie 2924 mm. Gabaryty godne luksusowego sedana pozwalają odetchnąć na długich trasach i komfortowo połykać kilometry. Choć nie jest to kombi, ten model wciąż należy do praktycznych, ponieważ bagażnik potrafi pomieścić od 530 do 995 litrów bagażu. 

Zobacz: Jej poprzedni marnie skończył, teraz ma nowego. Iza z programu "Królowe życia" w obłędnym BMW - ZDJĘCIA

Ceny tego modelu z pakietem sportowym startują w polskim cenniku Audi od 217 500 zł. Wówczas mowa o aucie z wysokoprężną jednostką 35 TDI (2-litry, 163 KM) i automatyczną skrzynią biegów S tronic. Doposażenie auta w liczne dodatki może szybko podnieść jego wartość do kwoty ćwierć miliona. Niestety po zdjęciu samego frontu ciężko stwierdzić, na jaki wariant zdecydował się Gabriel. W ofercie producenta znajduje się aż 7 różnych wersji napędu. Ich ceny wahają się od 217 500 zł do 330 700 zł (od 163 KM do 340 KM).

Takimi brykami jeżdżą gwiazdy polskich seriali
Najnowsze