Jego HITY znają wszyscy! C-BooL buja się BRYKĄ, w której można rozkręcić IMPREZĘ - GALERIA

Grzegorz Cebula, znany na całym świecie jako "C-BooL" to twórca klubowych i radiowych hitów, przy których ciężko nie bujać głową. Polski DJ i producent muzyczny zasłynął na arenie międzynarodowej m.in. dzięki takim hitom jak "Wonderland", "Never Go Away" czy "Magic Symphony". W ciągu zaledwie kilku lat działalności sprzedał kilkaset tysięcy nagrań, zdobywając tym samym diamentowe i platynowe płyty. Sukces i ogromna sława pozwoliły mu na zakup wielkiego i mocarnego wozu. Co to za bryka?

Hity tego DJ-a znają wszyscy! Grzegorz Cebula, który od wielu lat działa na scenie muzycznej pod pseudonimem "C-BooL" jest twórcą klubowych i radiowych przebojów tj. "Wonderland", "Never Go Away", "Magic Symphony" oraz "La La Love". Wszystkie te utwory z pewnością słyszeliście już na niejednej imprezie i na pewno w radiu. W ciągu ostatnich lat polski producent zdobył ogromną rzeszę fanów i sprzedał setki tysięcy nagrań. Duża sława i fala sukcesów pozwoliła Grześkowi spełnić wiele swoich marzeń - zwłaszcza motoryzacyjnych.

Sprawdź: To najmocniejsze seryjne BMW. Jak się z nim żyje? BMW M5 Competition - TEST, OPINIA, WIDEO

Jak się okazuje, poza produkowaniem hitów w studiu C-BooL uwielbia też szybkie i sportowe samochody. Jego ulubioną marką niewątpliwie jest BMW, bowiem to właśnie z tymi autami bawi się najlepiej. Nie bez powodu też przy zakupie nowego auta padło na gigantyczne, nieziemsko komfortowe, potwornie mocne i głośno grające BMW X7 M50d. Co to za model?

Mocarne i luksusowe

Samochód DJ-a to flagowy SUV z bawarskiej rodziny "X-ów". Co więcej, BMW X7 w wersji M50d to prawdziwy autostradowy potwór. Pod maską tego modelu pracuje 3-litrowy silnik diesla wspomagany aż czterema turbosprężarkami. W efekcie maksymalna moc tej jednostki to 400 KM i 760 Nm, co przy współpracy z 8-biegowym automatem i napędem na cztery koła xDrive, pozwala rozpędzić tego kolosa (2460 kg) od 0 do 100 km/h w 5,4 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi z kolei 250 km/h.

Zobacz: To największe i najprzestronniejsze BMW jakie zbudowano. BMW X7 40i xDrive Steptronic 8 - TEST, OPINIA

Wysoko zawieszona limuzyna, korzystająca z tych samych rozwiązań co flagowy sedan BMW serii 7, może zostać wyposażona m.in. w laserowe reflektory (9020 zł), system Night Vision (12 360 zł), który pełni rolę noktowizora, 22-calowe felgi, dodatkowe ekrany dla osób podróżujących w drugim rzędzie, kapitańskie fotele dla wersji 6-miejscowej (4380 zł) i 8 programów masażu dla foteli przednich (6180 zł). Co najważniejsze, miłośnicy dobrego brzmienia mogą zamówić sobie zestaw Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound, w którego skład wchodzi 20 głośników i 10 kanałowy wzmacniacz o mocy ponad 1500W (25 750 zł). Taki wariant figurował w salonach od 483 100 zł, jednak doposażenie auta w kilka specjalnych dodatków może sprawić, że za wypchany opcjami egzemplarz zapłacimy grubo ponad 700 tys. złotych.

Najnowsze