Do tego prowadzi chora zazdrość! 19-latek zrobił to przy właścicielu - ZDJĘCIA

2020-01-24 13:33 Rafał Mądry

Zazdrość to jedna z najbardziej zgubnych namiętności. Emocje oddziałujące na człowieka potrafią prowadzić do bardzo nieracjonalnych posunięć. Tak było w przypadku 19-letniego mieszkańca Głogowa, który w przypływie napięcia emocjonalnego zdewastował samochód swojego rywala. Sprawa swój finał znalazła na policji.

Gniew i złość to najgorsi doradcy. Negatywne emocje tak mocno podziałały na pewnego 19-latka, że doszło do aktu wandalizmu. Głogowianin powybijał szyby oraz uszkodził powłokę lakierniczą w samochodzie chłopaka zalecającego się do dziewczyny, która również była obiektem jego westchnień. Szkody, jakie dokonane zostały na Volkswagenie Scirocco 2.0 TDI wartym około 30 tys. zł, zostały wycenione na kwotę 6 tysięcy złotych.

Dowiedz się: Widziałeś i nagrałeś? PRZEŚLIJ wideo na policję! Jak i gdzie wysłać nagranie z wideorejestratora - PORADA

Frustracja 19-latka sięgnęła zenitu, ponieważ do dewastacji auta doszło w obecności pokrzywdzonego. Kiedy młody mężczyzna niszczył Volkswagena, jego właściciel znajdował się w aucie. O całej sprawie została niezwłocznie poinformowana policja.

Podejrzany został zatrzymany przez mundurowych z komendy w Głogowie. Przyznał się do przedstawionych mu zarzutów. Teraz za uszkodzenie mienia grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Będzie również musiał pokryć straty jakie spowodował.

Najnowsze