Limuzyna Donalda Trumpa jest na sprzedaż! TYLKO ten egzemplarz ma coś TAKIEGO - GALERIA

2021-01-08 12:49

Na aukcję został wystawiony jeden z lubionych samochodów Donalda Trumpa - nieziemsko ekskluzywny Rolls-Royce Phantom z 2010 roku. Samochód co prawda nie pochodzi bezpośrednio z garażu 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych, jednak ten konkretny egzemplarz był kiedyś w jego posiadaniu przez długi czas. Co to za samochód?

Jeden z najbardziej ukochanych samochodów Donalda Trumpa szuka nowego właściciela. Jest to czarny Roll-Royce Phantom z 2010 r., którym niegdyś podróżował sam 45. prezydent Standów Zjednoczonych. Brytyjska limuzyna poza oczywiście kolosalnie przestronnym i jasnym, skórzanym wnętrzem oraz potężnym, 12-cylindrowym silnikiem o pojemności 6,75-litra (453 KM) posiada coś, czego nie ma żaden inny egzemplarz. Mianowicie, w książeczce serwisowej znajduje się ręczny wpis pierwszego właściciela - samego Trumpa.

Uwielbiałem ten samochód — jest świetny. Wszystkiego dobrego!

Rolls-Royce Phantom Donalda Trumpa
Autor: Mecum Auctions Rolls-Royce Phantom Donalda Trumpa

Wyjątkowa sztuka

Fakt, iż pierwszym samochodem był sam Donald Trump, znacznie podniosło wartość licytowanej sztuki. Wszystko wskazuje na to, że ta luksusowa maszyna z 2010 roku zostanie sprzedana za ok. 300-400 tys. dolarów. (1,1 - 1,5 mln zł). Jak widać na zdjęciach, auto rzeczywiście jest zadbane i w dobrej kondycji. Przebieg? Lekko ponad 90 tys. kilometrów, ale przy tak ogromnej jednostce chciałoby się rzec, że dopiero się dotarła. Mamy chętnych? Całe auto możecie obejrzeć w galerii poniżej!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE