Doprowadził do karambolu i uciekł w siną dal. Poszkodowani i świadek wszczęli za nim pościg - WIDEO

2020-01-27 15:22 Jan Guss-Gasiński
Doprowadził do karambolu i uciekł w siną dal. Poszkodowani i świadek wszczęli za nim pościg
Autor: Youtube/TheEsxxx69 Doprowadził do karambolu i uciekł w siną dal. Poszkodowani i świadek wszczęli za nim pościg

Niektóre sytuacje na drodze potrafią zaskoczyć, jednak rzadko się zdarza, żeby sprawca karambolu na oczach wszystkich po prostu uciekł z miejsca zdarzenia. Na całe szczęście wypadek uchwyciła kamera wideorejestratora jednego ze świadków, który na własną odpowiedzialność wszczął pościg za kierowcą pick-upa.

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w Stanach Zjednoczonych na drodze szybkiego ruchu zaraz po tym, jak kierowca białego sedana marki Nissan Sentra zmienił pas ruchu. Chwilę później jadący przed sedanem czarny SUV gwałtownie zahamował, zmuszając kierowcę Nissana do zrobienia tego samego.

Sprawdź: Potrącił kobietę, uciekł z miejsca zdarzenia i wpadł do rowu. Kierowca Fiata miał w organizmie 3 promile

Niestety, kierowca szarego pick-upa marki GMC, który poruszał się za Nissanem, musiał być mocno zamyślony, ponieważ nie zdążył zareagować w porę. W efekcie kierowca pick-upa w ostatniej chwili uciekł na lewy pas, gdzie niespodziewanie uderzył w niego srebrny SUV marki GMC Yukon.

W kilka sekund niegroźne hamowanie przerodziło się w karambol, którego sprawca najzwyczajniej w świecie zawrócił i zaczął uciekać. Na szczęście całe zdarzenie nagrał świadek, który na widok oddalającego się auta sprawcy — wraz z kierowcą poszkodowanego Nissana — ruszył w pościg.

Zobacz: Zatrzymały go bariery energochłonne. 23-latek jechał kompletnie pijany

Pierwsze wideo kończy się na zjeździe trzech samochodów z obwodnicy, jednak drugie zaczyna już w momencie, kiedy sprawca zdarzenia zatrzymany przez czerwone światło wysiada z auta i biegnie pieszo w stronę parku. Fakt, że nikt próbował go łapać, może dziwić, jednak służby mając tablice rejestracyjne, bez problemu dotrą do informacji, kto kierował pojazdem.

Najnowsze