Elon Musk rozbija się Teslą Cybertruck. Lepiej zejść mu z drogi - WIDEO

2019-12-10 12:08 Maciej Lubczyński
Elon Musk wozi się Teslą Cybertruck
Autor: GuruLeaks - Twitter Elon Musk wozi się Teslą Cybertruck

Elektryczny pickup Tesli to gorący temat od momentu premiery, a sam Elon Musk podsyca zainteresowanie, używając Cybertrucka na co dzień. Ostatnio został przyłapany podczas wyjazdu z parkingu restauracji. Nie był przy tym zbyt ostrożny.

Elon Musk lubi zwracać na siebie uwagę, a w miniony weekend udało mu się to kolejny raz. Tym razem, wozi się Teslą Cybertruck po Kaliforni i potrąca słupki rozmiarów kilkuletniego dziecka. Ten wyjazd z parkingu zdecydowanie należał do efektownych.

Sprawdź: Nowa Tesla Cybertruck. Gigantyczna WPADKA Elona Muska. WIDEO

Musk opuszczał parking japońskiej restauracji w Malibu i wygląda na to, że miał kłopoty z wyczuciem rozmiarów ogromnego pickupa. Tylny błotnik Tesli zahaczył o parkingowy słupek i przewrócił go z impetem. Choć prawdopodobnie obyło się bez uszkodzeń, strach pomyśleć co by było, gdyby zamiast nieruchomego obiektu, Elon Musk nie zauważył np. kilkuletniego dziecka. 

Przedsiębiorca odpowiedzialny za powstanie Tesli został przyłapany przez kilka osób jadąc po autostradzie w okolicach Los Angeles. Nawet jeśli nie należycie do zwolenników Muska i sceptycznie podchodzicie do Tesli, musicie przyznać, że viralowy potencjał miliardera jest godny pozazdroszczenia.