Jego ryk wzbudza ciary! Ford Mustang Mach 1 jest głośny i kręci bączki aż miło - WIDEO

2021-08-05 21:10
Wydech Forda Mustanga Mach 1 brzmi obłędnie
Autor: Rafał Mądry Ford Mustang Mach 1 w kolorze Fighter Jet Gray

Anonimowość i wtapianie się w tłum? O nie, nie w Fordzie Mustangu! A już szczególnie nie w Mustangu Mach 1 z bulgoczącym silnikiem V8 i głośnym wydechem wzbudzającym ciary. Czym dokładnie charakteryzuje się ta wersja kultowego amerykańskiego muscle cara? Co czyni go wyjątkowym i dlaczego to najlepiej prowadzący się Mustang, jaki kiedykolwiek dotarł do Europy?

Charakterny Ford Mustang Mach 1 legitymujący się świetnymi parametrami technicznymi, ponadczasową stylistyką i bogatym wyposażeniem to prawdziwa gratka dla miłośników sportowych samochodów. Na motoryzacyjnym rynku już praktycznie nie ma fabrycznie nowych pojazdów napędzanych wolnossącymi 8-cylindrowymi silnikami. Auta z takimi jednostkami są na wyginięciu, a jednymi z ostatnich przedstawicieli starej szkoły budowania wozów budzących emocje są Mustangi. Ten absolutnie kultowy model jest sprzedawany obecnie pod postacią szóstej generacji, a najnowszą jego wersją jest właśnie Mustang Mach 1. To odmiana zdecydowanie wyróżniająca się już samym wyglądem nadwozia, która poważnie uzależnia dźwiękami wydobywającymi się z grzmiącego układu wydechowego. Posłuchajcie sami, jak ten samochód brzmi i zobaczcie, jak łatwo kręcić nim efektowne bączki!

WIDEO - tak brzmi Ford Mustang Mach 1

Ford obiecał, że Mustang Mach 1 będzie najlepiej prowadzącym się Mustangiem, jaki kiedykolwiek dotarł do Europy. Amerykanie dotrzymali słowa i zaserwowali mieszkańcom Starego Kontynentu świetny sportowy samochód. Ten Mustang szokująco dobrze skręca, zaskakuje zwrotnością, jest szybki i do tego niesamowicie brzmi. Auto otrzymało paczkę nowych części, które sprawiają, że mechaniczny wierzchowiec jest łatwy do opanowania i jedzie dokładnie tam, gdzie chce tego jeździec, a każdy wygenerowany dźwięk wzbudza ciary i wywołuje szeroki uśmiech. 

Co dokładnie ma nowy Ford Mustang Mach 1 czego nie znajdziemy w popularnym Mustangu GT? Szczegółowo o zmianach oraz cechach charakterystycznych przeczytacie w opisach zdjęć w galerii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE