Gwiazda programu "Królowe życia" rozbiła drogiego Mercedesa. „Otarłam się o śmierć”

2020-06-08 9:52 Rafał Mądry
Izabela Macudzińska rozbiła Mercedesa
Autor: justuniquebyisabel / Instagram Izabela Macudzińska rozbiła Mercedesa

Izabela Macudzińska kolejny raz miała przykry wypadek samochodowy. Celebrytka znana z programu "Królowe życia" rozbiła drogiego Mercedesa Klasy E Coupe. Poprzedni drogowy incydent z udziałem telewizyjnej gwiazdki miał miejsce w grudniu 2019 r. na Dolnym Śląsku - wówczas kobieta była pasażerką BMW X4, którego kierowca zderzył się z innym autem.

Izabela Macudzińska występująca w popularnym programie stacji TTV, opublikowała na swoim Instagramie emocjonujący wpis, w którym oznajmiła swoim fanom, że uczestniczyła w wypadku samochodowym. Pokazała zdjęcie Mercedesa rozbitego na przydrożnym słupie i napisała, że "otarła się o śmierć".

Zobacz również: Zenek Martyniuk wie, że bez gwiazdy nie ma jazdy! Jeździ nowym Mercedesem GLE 400d 4MATIC

Kochani 2 dni temu miałam wypadek samochodowy nie byłam w stanie wcześniej o tym mówić bo psychicznie byłam wrakiem człowieka . W takich chwilach człowiek przewartościowuje całe swoje życie każda minutę każda sekundę . To ze otarłam się o smierć o swoje życie pokazało mi ze jeszcze bardziej doceniam wszystko co mam i kogo mam . Przemeczenie, stresy , wzięły góre i tak to się skończyło . Wyszłam z tego nie wiem jakim cudem, trochę poobijana ale cała . Coś lub ktoś chyba czuwa nade mną bo innego wyjaśnienia nie mam na to . Wiem jednak jedno życie jest zbyt krótkie aby przejmować się pierdołami aby wiecznie żyć w biegu . Czasem trzeba zwolnić i cieszyć się tym co jest w danej chwili , bo nie wiadomo co przyniesie nam następny dzień . Dziękuje moim bliskim ze w tych dniach byli i są ze mną za ich wsparcie ❤️to kochani ku przestrodze dla innych może to da niektórym do myślenia tak jak mi dało ❤️

Samochód, którym jechała celebrytka, to Mercedes-Benz Klasy E Coupe. Ten model Mercedesa jest komfortową 2-drzwiową odmianą limuzyny, jaką jest Klasa E. Takie auto występuje w kilku odmianach silnikowych i może być bardzo bogato wyposażone. W podstawowej wersji E 200 z silnikiem benzynowym 2.0 o mocy 197 koni mechanicznych, napędem na tylną oś i automatyczną 9-biegową skrzynią, kosztuje minimum 220 700 zł. Wersja, którą jeździła Izabela Macudzińska, nie była jednak modelem podstawowym.

Taki jest Mercedes-Benz Klasy E Coupe

Najnowsze