Hubert Hurkacz jest od nich uzależniony. Kosztują miliony i wyglądają obłędnie

2021-10-12 15:24

Hubert Hurkacz jest świetnym przykładem na to, że ciężka praca popłaca. Na czas turnieju BNP Paribas Open w Indian Wells, polski tenisista jeździ supersamochodem wartym ponad milion złotych. Samochody brytyjskiej marki skradły serce sportowca już dawno temu i gdy tylko natrafi się okazja, bierze kluczyki i wsiada za kółko. Co to za auta?

Huber Hurkacz odnosi sukcesy i spełnia motoryzacyjne marzenia! Na czas udziału w prestiżowym turnieju US Open, po ulicach Nowego Jorku jeździł zjawiskowym McLarenem GT. Teraz Polak bije się o podium w ATP Finals, gdzie po ulicach Kalifornii i okolicach jeździ jeszcze szybszym i jeszcze droższym McLarenem 720S. Supersamochody brytyjskiego producenta z Woking wyglądają obłędnie i jeżdżą jeszcze lepiej, więc nic w tym dziwnego, że Hurkacz tak chętnie wsiada za ich stery.

Ogromna moc i kosmiczna cena

McLaren 720S Coupe to jeden z najszybszych i najmocniejszych aut w ofercie marki. Model ten z 4-litrowego silnika V8 rozwija moc 720 KM i 770 Nm, co pozwala przyspieszyć do pierwszej "setki" w zaledwie 2,9 sekundy. Równie szybko, bo w niespełna 8 sekund, potrafi przyspieszyć do 200 km/h. Prędkość maksymalna tego auta także robi ogromne wrażenie, bowiem prędkościomierz zatrzymuje się dopiero przy 341 km/h. Ważący niespełna 1300 kg supersamochód z drzwiami otwieranymi do góry kosztuje w polskim salonie co najmniej 1,5 mln złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE