Influencer się doigrał! Wrzucił stare BMW do rzeki, teraz będzie miał kłopoty [WIDEO]

Influencer wrzucił BMW serii 3 do rzeki
Autor: Ryan Taylor - YouTube Influencer wrzucił BMW serii 3 do rzeki

Brytyjski influencer z paczką znajomych świetnie bawił się niszcząc stare BMW serii 3 i jeżdżąc nim po Marbelli. Na opłotkach turystycznej miejscowości w Hiszpanii, BMW wyzionęło ducha i zostało zepchnięte do rzeki. 27-latek za swoje czyny doczekał się aresztowania. Dopadła go miejscowa policja, a on sam usłyszał zarzuty.

Brytyjski influencer wraz ze znajomymi wybrał się do hiszpańskiej Marbelli w BMW serii 3, które kupił za 500 funtów. Stare E46 w nadwoziu coupe nie miało z nim lekko - po drodze wręcz katował starą "bawarkę", niszcząc jej nadwozie, skacząc po niej czy otwierając drzwi podczas jazdy tak, by uderzyły one w przydrożny słup.

SprawdźDriftowanie poszło mu BARDZO kiepsko. Na ten widok nie sposób się nie skrzywić! [WIDEO]

Każdy ma prawo robić ze swoją własnością co chce, pod warunkiem że nie krzywdzi przy tym innych i nie powoduje szkód. Mimo to, aż szkoda patrzeć jak katowane BMW w końcu poddaje się, a pęknięte wężyki powodują wyciek, który kończy "zabawę". 27-letni Ryan Taylor postanowił, że dobrym miejscem by porzucić BMW będzie lokalna rzeczka na przedmieściach Marbelli.

BMW lejące olejem i płynem chłodniczym skończyło w rzece

Głupi pomysł zdobył poklask jego paczki i tak po chwili stare coupe zostało wepchnięte do płytkiego koryta rzeki. Ekipa zawinęła się szybko z miejsca zdarzenia i historia skończyłaby się w tym miejscu, gdyby nie skrupulatne działania hiszpańskich policjantów.

Mundurowi odnaleźli miejsce, w którym Ryan Taylor porzucił BMW i złożyli mu niezapowiedzianą wizytę. Jak podaje portal Euro Weekly, influencer został aresztowany i usłyszał zarzuty związane z niebezpieczną jazdą (udokumentowaną na filmie) i zanieczyszczaniem środowiska. Nie wiadomo, czy i jakie konsekwencje poniesie mężczyzna, ale już sam fakt aresztowania brzmi całkiem satysfakcjonująco.

Szaloną jazdę, katowanie i wepchnięcie do rzeki starego BMW możecie obejrzeć na poniższym WIDEO:

Najnowsze