Zaatakowała go pszczoła. Ledwo uszedł z życiem

i

Autor: Polska Policja Zaatakowała go pszczoła. Ledwo uszedł z życiem

Okropny dzwon

Jechał przez las, gdy zaatakowała go pszczoła. Ledwo uszedł z życiem

2022-10-03 9:37

Jechał przez las, gdy zaatakowała go pszczoła. Do przerażającego wypadku doszło w woj. dolnośląskim, na trasie Złotoryja-Jelenia Góra. Kierujący samochodem 81-latek, jadąc przez leśną drogę, został w pewnej chwili zaatakowany przez pszczołę. Walka z owadem skończyła się wypadkiem. Auto zderzyło się czołowo z drzewem. Mężczyzna ledwo uszedł z życiem.

Jechał przez las, gdy zaatakowała go pszczoła

Do sytuacji doszło na początku października br. W miniony weekend dyżurny  Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że na trasie Złotoryja-Jelenia Góra, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Z otrzymanych informacji wynikało, że samochód osobowy czołowo uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu zdarzenia w mgnieniu oka zjawił się patrol ruchu drogowego, który ustalił, co było przyczyną wypadku.

81-latek miał dużo szczęścia

Jak się okazało, kierowcą Skody Citigo był 81-latek z Jeleniej Góry, który jadąc od strony Złotoryi, na prostym odcinku drogi, zjechał na pobocze i czołowo uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że samochód odbił się od pnia i wylądował na poboczu po drugiej stronie jezdni. W wyniku zdarzenia na szczęście nikt nie ucierpiał. Mężczyzna podróżował sam i o własnych siłach wyszedł z auta.

Do wypadku doprowadziła pszczoła

Jak się okazało, do spowodowania tego wypadku przyczyniła się pszczoła, która wleciała do wnętrza auta. Kierowca w trakcie jazdy próbował ją przepłoszyć. Niestety, kiedy jego uwaga był skupiona na pszczole, całkowicie stracił panowanie nad tym co się dzieje na drodze. Gdy przyjdzie się wam mierzyć z taką sytuacją, natychmiast zatrzymajcie pojazd w bezpiecznym miejscu i uporajcie się z niechcianym pasażerem.

Pirat drogowy w Gliwicach: 31 punktów karnych w dwie minuty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają