Jeździł starą Hondą i kradł katalizatory. Złodziej z Trójmiasta wpadł po napadzie na warzywniak - WIDEO

2021-07-22 18:19
Złodziej katalizatorów z Trójmiasta
Autor: YouTube/STOP PIRAT Złodziej katalizatorów z Trójmiasta

Tego jeszcze nie grali! Złodziej katalizatorów, który działał na terenie całego województwa pomorskiego, został zatrzymany po napadzie na warzywniak. Mężczyzna miał na swoim koncie kilka kradzieży, a jego ostatnim łupem było kilka słoików z miodem. Kilka dni wcześniej na próbie przywłaszczenia części samochodowych z samego rana przyłapała go mieszkanka Kościerzyny.

Wszystko zaczęło się w poniedziałek o godz. 6.00, kiedy mieszkanka Kościerzyny przyłapała złodzieja na kradzieży katalizatora. Wystraszony mężczyzna na widok kobiety spakował się do starej Hondy i odjechał w siną dal. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane telefonem, a sprawa została zgłoszona na policję. Kilka dni później mężczyzna wpadł w ręce policji zaraz po tym, jak napadał na warzywniak. Wówczas jego łupem padło kilka słoików z miodem.

Żył z kradzieży

Podczas śledztwa okazało się, że złodziej działał na terenie całego województwa pomorskiego. W ostatnim czasie ukradł w sumie sześć katalizatorów w Gdańsku, kilka w Gdyni, a także jeden w Starogardzie Gdańskim, skąd też pochodził. Zatrzymany 37-latek będzie musiał teraz wyjaśnić policjantom, dlaczego przywłaszczał sobie cudze części oraz skąd na jego samochodzie znalazły się cudze tablice rejestracyjne.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE