Zagrała Annę German, jeździ autem premium nadającym się do wszystkiego - ZDJĘCIA

2020-12-03 14:06 Rafał Mądry

Joanna Moro znana z różnych aktorskich ról oraz występów w rozmaitych programach telewizyjnych, to przede wszystkim niezapomniana Anna German z serialu o wielkiej piosenkarce. Gwiazda prywatnie wychowująca trójkę dzieci każdego dnia pozwala się poznać od tej bardziej intymnej strony. Aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, dokumentuje na zdjęciach oraz filmach sytuacje z życia i dzieli się nimi z fanami. Jakim autem jeździ Joanna Moro? Okazuje się, że ma nadającego się do wszystkiego SUV-a.

Joanna Moro, jak przystało na osobę lubiącą aktywnie spędzać czas, a przy tym bezpiecznie przemieszczać się z rodziną, jeździ autem typu SUV. Samochód aktorki to dokładnie BMW X1 drugiej generacji (F48). Ten model został wprowadzony na rynek w 2015 roku, a w 2019 r. zastąpiono go przez nowszą odmianę. Auto zostało zaprojektowane w zgodzie ze stylem stosowanym w pojazdach BMW, co oznacza, że na nadwoziu znajdziemy m.in. charakterystyczny duży grill, LED-owe oświetlenie i plastikowe osłony na nadkolach, progach i zderzakach. We wnętrzu można liczyć na wysoką jakość wykończenia i bogate wyposażenie godne samochodów wysokiej klasy. Auto ma skórzaną czekoladową tapicerkę na boczkach drzwiowych oraz siedzeniach, a jego nadwozie jest polakierowane modnym białym kolorem. Bagażnik połknie 505 litrów ładunku, co jest świetnym wynikiem, jak na kompaktowego SUV-a.

Zobacz także: Czym jeździ Anna Wendzikowska? Auto gwiazdy WZBUDZA zazdrość - ZDJĘCIA

Co oznacza napis xDrive 18d w nazwie samochodu aktorki? Ten wyżej zawieszony nad ziemią pojazd łatwo poradzi sobie na drogach gorszej jakości. Ma napęd na cztery koła xDrive, który gwarantuje pewność za kierownicą i przyczepność na drogach o mniej stabilnym podłożu. BMW X1, którym jeździ Joanna Moto, jest napędzane wysokoprężnym motorem 2.0 BMW TwinPower Turbo. Jednostka ta generuje moc 150 KM i 330 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Osiągi są przyzwoite, bo takie X1 od 0 do 100 km/h rozpędza się w czasie 9,2 s i pojedzie maksymalnie z szybkością 204 km/h.

Ile kosztuje taki samochód ma rynku wtórnym? Ceny są mocno zależne od wersji wyposażenia i wahają się od 80 do 120 tys. zł.

Takimi brykami jeżdżą gwiazdy polskich seriali
Najnowsze