Julia Wieniawa jest wożona UROCZYM autem. Dlaczego sama nie jeździ?

2021-01-09 14:37 Rafał Mądry

Praca aktorki polegająca na występowaniu na scenach i odwiedzaniu planów zdjęciowych, wiąże się z częstymi zmianami kreacji, fryzury i emocji. Zawód ten to także ciągłe przemieszczanie się. Na nagrania, próby i występy trzeba w końcu czymś dojeżdżać, a najwygodniej robi się to własnym samochodem. Takiego komfortu niestety nie ma Julia Wieniawa. Aktorka nie posiada auta! A co z jej prawem jazdy?

Role w najpopularniejszych produkcjach telewizyjnych przynoszą dużą sławę i intratne kontrakty. Gwiazdy, które mają na swoim koncie występy w lubianych serialach i filmach, są mocno rozchwytywane m.in. przez marki kosmetyczne i odzieżowe. Jedną z takich popularnych i cenionych osób jest młoda aktorka Julia Wieniawa. Trampoliną jej kariery był udział w hitowym serialu „Rodzinka.pl”. Gwiazda aktualnie pracuje tak ciężko, jak mało kto. Gra, śpiewa, tańczy i jest właścicielką dwóch marek, a dopiero co skończyła 22 lata. W dodatku jej stawka za reklamę zwala z nóg. Zobacz więcej na ten temat TUTAJ. Wieniawa właśnie przeprowadziła się do zlokalizowanego niemal w centrum Warszawy, nowiutkiego mieszkania wartego 2 miliony złotych - ZOBACZ. A czym ceniona piękność jeździ na co dzień?

Julia Wieniawa sama nie prowadzi samochodu ponieważ nie ma prawa jazdy! Jak przyznała w jednym z wywiadów udzielonych serwisowi Plotek.pl, skończyła kurs na prawo jazdy, ale przez brak czasu nie podeszła do egzaminu. Jak sama przyznaje, korzysta z usług taksówkarskich. "Nie mam ani czasu, ani konieczności zdania prawa jazdy" - powiedziała Julia Wieniawa Plotkowi.pl w marcu 2020 roku. "Lubię się poruszać taksówkami, uberami, czasami mama mnie gdzieś zawiezie. To jest czas, kiedy ja mogę przysnąć, sprawdzić maila, to jest jedyny czas kiedy ja nie muszę nic robić” - dodała w wywiadzie Julia.

Urocze MINI Cooper Clubman

Kiedy Julia Wieniawa nie korzysta z taksówek, wozi ją mama. Jakim samochodem? Marta Wieniawa-Narkiewicz jeździ stylową bryką. Jej pojazd to MINI Cooper Clubman (testowaliśmy ten model - ZOBACZ TUTAJ). To komfortowy i żwawy pojazd marki premium w uroczym żółtym kolorze nadwozia. Czym charakteryzuje się ten wóz? Przede wszystkim auto ma nietypowe 6-drzwiowe nadwozie. Jak to możliwie? Otóż aby dostać się do bagażnika, nie unosi się tradycyjnej klapy tylko otwiera na boki 2-skrzydłowe drzwi. Auto wykorzystuje modny styl retro i w przeciwieństwo do małych aut marki MINI, model Clubman ma kompaktowe wymiary i jest całkiem wygodny. Ten samochód jest dostępny w kilku wersjach silnikowych i wyposażenia. Jego cena w polskich salonach startuje od 94 100 zł - tyle kosztuje wersja One Clubman z podstawowym silnikiem benzynowym 1.2 l o mocy 102 KM. Model Cooper Clubman (taką wersję ma mama Julii Wieniawy) to wydatek od 101 600 zł (silnik 1.5 litra o mocy 136 KM). Wyjściową cenę jednak bardzo łatwo podnieść o drugie tyle wybierając mocniejszy motor i dostępne dodatki, których jest masa. MINI pozwala personalizować swoje samochody, jak żadna inna marka motoryzacyjna. 

Najnowsze