Koszmarny DZWON 19-latka! Podczas wyprzedzania doprowadził do czołówki

2020-08-13 10:57 Jan Guss-Gasiński
Koszmarny dzwon 19-latka. Podczas wyprzedzania doprowadził do czołówki!
Autor: Policja Koszmarny dzwon 19-latka. Podczas wyprzedzania doprowadził do czołówki!

Do koszmarnego wypadku drogowego z udziałem Seata i Audi doszło 12 sierpnia w miejscowości Malinówka (woj. lubelskie) ok. godz. 22.00. Według ustaleń funkcjonariuszy drogówki 19-letni kierowca Leona podczas wyprzedzania doprowadził do czołówki z samochodem marki Audi. W wyniku odniesionych obrażeń młody mężczyzna trafił do szpitala.

Do strasznie wyglądającego wypadku z udziałem młodego kierowcy Seata Leona i starszego kierowcy Audi, doszło w środę 12 sierpnia w miejscowości Malinowka (gm. Sawin) o godz. 22.00. Na miejscu zdarzenia szybko przyjechali funkcjonariusze drogówki, którzy wstępnie ustalili, co było przyczyną niebezpiecznego dzwona.

Sprawdź: Kradną kampery i przyczepy na potęgę. Złodzieje nie odpoczywają w wakacje!

Okazało się, że świeży kierowca źle zaplanował manewr wyprzedzania i nie zdążył się schować na czas. W wyniku zderzenia z samochodem marki Audi 19-letni mieszkaniec gminy Sawin odniósł poważne obrażenia, wskutek czego został przetransportowany do szpitala.

Audi dało radę

Kierujący autem marki Audi 60-letni obywatel Ukrainy wyszedł z wypadku bez szwanku. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że obydwaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Najnowsze