Kuba Wojewódzki pokazał co wozi w swoim Lamborghini! "Tanio nie było" Wielkie zaskoczenie - WIDEO

2021-02-27 17:41 CLS
Kuba Wojewódzki pokazał co wozi w swoim Lambo
Autor: Instagram/kuba_wojewodzki_official Kuba Wojewódzki pokazał co wozi w swoim Lambo

Kuba Wojewódzki nie kryje swojej miłości do pięknych kobiet i luksusowych samochodów. O ile szybkimi i bardzo drogimi brykami chwali się na okrągło, tak o swojej drugiej połówce nie wspomina zbyt często. Nie ulega jednak wątpliwości, że król TVN-u potrafi być bardzo romantyczny, co pokazał ostatnio na Instagramie.

Kuba Wojewódzki uwielbia być w centrum uwagi, co najlepiej podkreśla fakt, że po ulicach stolicy jeździ jaskrawo żółtym Lamborghini Urus. Gwiazdor swoim dobytkiem chwali się w internecie bardzo często, jednak sprawy łóżkowe zostawia wyłącznie dla siebie. Aby rozwiać wątpliwości internautów, celebryta pokazał, że w głębi duszy jest bardzo romantyczny. Dziennikarz z samego rana wybrał się do kwiaciarni i nabył dwa pięknie bukiety czerwonych róż. Miłym gestem Kuba pochwalił się na swoim instagramie:

Uroczyście oświadczam, że ja naprawdę potrafię być romantyczny, bez patrzenia na koszty i porę roku. A tanio nie było!

- podkreślił dziennikarz w wideo.

Piękne bukiety w drogim Lamborghini

Prezent dla ukochanej wrócił do domu szybko i w jednym kawałku. Na zakupy Kuba pojechał swoim mocarnym SUV-em z bykiem na masce. Lamborghini Urus, którym celebryta często pokazuje się na mieście napędza 4-litrowe V8 o mocy 650 KM i 850 Nm. Samochód choć waży ponad 2 tony, do pierwszej setki przyspiesza w 3,6 sekundy. Prędkość maksymalna to natomiast lekko ponad 300 km/h. Ile kosztuje taka maszyna? Ceny Lamborghini Urus zaczynają się od ponad miliona złotych.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze