Kuba Wojewódzki w najnowszym Ferrari! TEGO jeszcze nie było - ZDJĘCIA

W najnowszym sezonie show Kuby Wojewódzkiego pojawi się specjalny gość. Król TVN-u zapowiedział na swoim Instagramie, że przed kamerami wystąpi... sportowy samochód! Mowa o nie byle jakiej maszynie, bowiem tuż przed kanapami, na których zazwyczaj zasiadają znane twarze, zaparkowało nowe Ferrari Roma. Co samochód robi w studiu i co to w ogóle za auto?

Czegoś takiego w historii programu Kuby Wojewódzkiego jeszcze nie było! Przez ostatnie 19 lat przez kanapy dziennikarza przewinęło się setki gości, ale jeszcze nigdy w studio nie pojawiło się Ferrari! Na swoim instagramie celebryta zapowiedział, że w najnowszym 39. sezonie popularnego talk-show zobaczymy zupełnie nowy model z Maranello. Wszyscy wiedzą, że Kuba kocha sportowe samochody, ale czy to nie poszło za daleko?

Sprawdź: Ferrari Roma zaprezentowane. Bazowy model marki ma przypominać o czasach Dolce Vita

Supersamochód wystąpi w programie

Z zapowiedzi gwiazdora wynika, że włoski supersamochód pojawi się na jednym z odcinków. Ferrari Roma - bo o tym modelu mowa - to najnowszy model włoskiego producenta. W gruncie rzeczy niedawno zaprezentowana Roma to najtańsze auto z rumakiem na masce. Jakby nie było, do tanich oczywiście nie należy. Pod maską pracuje 3,9-litrowy silnik benzynowy V8, który rozwija moc 612 KM i 750 Nm. W połączeniu z automatyczną, 8-biegową przekładnią auto przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,4 sekundy. Przyznacie, że jak na "najtańsze" Ferrari, to całkiem niezłe osiągi. Prędkość maksymalna wynosi z kolei 320 km/h. Ile kosztuje nowy model? Najbardziej przystępne Ferrari można mieć za ok. 235 tys. euro (ok. 1 mln złotych)

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze