Lata, dachuje i dalej jedzie. Nowy Land Rover Defender jest niezniszczalny - WIDEO

2020-02-17 20:58 Jan Guss-Gasiński

Zdolny do wszystkiego i w dodatku niezniszczalny — taki jest nowy Land Rover Defender zdaniem brytyjskiego producenta, który pochwalił się swoim potworem bezdroży w oficjalnej reklamie. W zapowiedzi samochód pędzi po stromym wzgórzu, szturmuje głębokie wody, brnie przez błoto, a nawet dachuje... po czym jak gdyby nigdy nic rusza dalej.

Ta reklama powstała z dwóch istotnych powodów. Pierwszym z nich jest debiut nowego Defendera, którego pierwsze egzemplarze już niebawem trafią w ręce klientów. Drugim natomiast — równie ważnym — jest zbliżająca się wielkimi krokami premiera nowego filmu z serii James Bond pod tytułem "Nie czas umierać" (ang. No Time to Die). W reklamie co prawda nie pojawiają się sceny z brytyjskiej produkcji, jednak są mocno zbliżone do tego, co zobaczymy na wielkim ekranie.

Sprawdź: Tak prezentuje się nowy Land Rover Defender. Zdjęcie auta wyciekło tuż przed oficjalną premierą

Fani kina akcji już niejednokrotnie się przekonali, że Agent 007 jest niezłomny i nie boi się niczego. Zdaniem producenta taki jest również nowy Land Rover Defender, który swoją drogą od dziesięcioleci jest uważany za jednego z najlepszych do walki w terenie. Nie ulega wątpliwości, że przed kamerami zagrały mocno zmodyfikowane egzemplarze, jednak mimo to popisy na stromej górze, w wodze i błocie robią ogromne wrażenie.

Zobacz: Nowy Land Rover Defender jedzie do PolskI! Znamy CENY następcy legendy bezdroży

Przekaz? Za kierownicą Defendera nic nie stanie nam na drodze. Auto w każdych warunkach czuje się jak ryba w wodzie, pozostając przy tym bardzo komfortowym SUV-em do miasta.

Najnowsze