LECIAŁ po "siódemce" jakby nie było jutra! Pirat zapłacił NAJWYŻSZĄ cenę

Jechał po siódemce 236 km/h
Autor: Policja Jechał po "siódemce" 236 km/h

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego skarżyskiej komendy 4 kwietnia zatrzymali do kontroli drogowej 24-letniego kierowcę Seata, który pędził drogą krajową nr 7 jakby nie było jutra. Mężczyzna rozpędził się hiszpańskim kompaktem do 236 km/h! Za swój nieodpowiedzialny wybryk pirat zapłacił najwyższą cenę.

W niedzielę 4 kwietnia tuż przed godz. 19.00 mundurowi ze skarżyskiej drogówki zatrzymali w Suchedniowie (woj. świętokrzyskie) do kontroli drogowej pojazd marki Seat. Powodem było szczeniackie zachowanie kierowcy z powiatu kieleckiego, który na ruchliwej "siódemce" rozpędził swoje auto do 236 km/h.

Sprawdź: Myślał, że umie prowadzić, ROZTRZASKAŁ klasyczne Ferrari. Świadkowie wszystko nagrali! - WIDEO

Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 110 km/h mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł oraz 10 punktami karnymi. W minione święta skarżyscy policjanci zatrzymali w sumie prawa jazdy 3 kierowcom, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze