Myślał, że umie prowadzić, ROZTRZASKAŁ klasyczne Ferrari. Świadkowie wszystko nagrali! - WIDEO

Roztrzaskał Ferrari 348
Autor: Reddit u/harrie69190 Roztrzaskał Ferrari 348

Przesadna pewność siebie za kierownicą potrafi wpędzić w tarapaty. Doskonały przykład widać na tym filmie z Belgii, na którym kierowca Ferrari 348 rozbija je o przydrożny mur. Wiele wskazuje na to, że nie był to jego własny samochód, a klasyk należący do klienta serwisu, dealera aut lub część kolekcji.

Tylnonapędowe Ferrari 348 nie jest może piekielnie mocnym i szybkim potworem, ale z pewnością nie nadaje się dla każdego. Zaprezentowany w 1989 roku model ma niewielki rozstaw osi, przynajmniej 300 KM i jest pozbawione systemów, które będą czuwać nad stabilnością jazdy. Wygląda na to, że belgijski kierowca, którego widać na nagraniu kompletnie zlekceważył te właściwości.

Sprawdź: Co za MASAKRA! Mazda wyleciała w POWIETRZE. Kierowca SUV-a pierwszeństwo miał w nosie - WIDEO

Jego niefrasobliwość szybko się na nim zemściła. Wyjazd z podporządkowanej ulicy na pełnym gazie i skręconych kołach nie był najlepszym pomysłem, gdy nie ma się wystarczających zdolności. Tego typu manewry powinno się wykonywać na torze, a nie na drodze publicznej. Uwagę zwraca również fakt, że samochód miał założone tablice "warsztatowe", co sugeruje, że Ferrari nie należało do kierowcy, który mógł być mechanikiem, klientem lub sprzedawcą.

Widlasty silnik Ferrari wkręcił się na obroty, a kierowca nie opanował nadsterownego poślizgu, rozbijając przód auta o przydrożny mur. Dobra wiadomość jest taka, że Ferrari 348 to obecnie najtańszy samochód tej marki. Zła - najtańsze Ferrari wciąż jest warte ponad 200 000 zł, a naprawa z pewnością nie będzie należała do tanich.

Zobacz WIDEO:

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze