Łukasz "Juras" Jurkowski odpicował swoją limuzynę! Błyszczy się jak...

2022-01-18 10:31
Juras odpicował swoje Audi
Autor: Instagram/jurasmma Juras odpicował swoje Audi

Łukasz "Juras" Jurkowski podchodzi do motoryzacji bardzo poważnie. Dziennikarz ma w swoim garażu piekielnie mocne maszyny, które kocha całym sercem. Świadczy o tym chociażby fakt, że regularnie zabiera je do samochodowego SPA. Jego limuzyna, z którą nie chce się rozstawać, najpierw zaliczyła kosztowny serwis, a teraz została odpicowana. To wprost jeżdżące lustro!

Łukasz "Juras” Jurkowski to wielki fan czterech kółek i jednośladów, który ma swoim garażu cacka na każdą okazję. Gdy sportowiec zatęskni za rykiem wielkiego silnika i adrenaliną, wsiada w Chevroleta Camaro SS, napędzanego przez potężny silnik V8 o pojemności 6,2-litra. Jego egzemplarz legitymuje się mocą 455 KM i 617 Nm, a pierwszą "setkę" osiąga w 4,4 sekundy. Od wiosny do jesieni, kiedy pozwalają na to warunki, Juras wskakuje na swój piekielnie szybki motocykl marki Yamacha. Model MT-10, który często pojawia się na instagramie zawodnika MMA, to 4-suwowy dzikus o mocy 160 KM i 111 Nm. Tutaj przyspieszenie od 0 do 100 km/h odbywa się jeszcze szybciej, bo w zaledwie 3,2 sekundy. Czym Juras jeździ zimą, kiedy warunki na drogach są bardziej wymagające?

W galerii poniżej zobacz zdjęcia z garażu "Jurasa"

Odpicowana limuzyna

Samochodem, którym Juras najczęściej wyjeżdża z garażu, jest luksusowy sedan z Inglostadt. Mowa w tym przypadku o Audi A6 C7 z 3-litrowym silnikiem diesla, które po tuningu generuje moc 400 KM i 800 Nm. W grudniu ubiegłego roku jego ukochane "cztery pierścienie" wróciły do garażu po kilku ciężkich miesiącach spędzonych u mechanika. W samochodzie zostało naprawione dosłownie wszystko, wraz ze skrzynią biegów. Zaraz po tym autostradowy pocisk Łukasza pojechał do SPA, gdzie zamienił się w jeżdżące lustro. Zobaczcie tylko, jak to się teraz błyszczy!

Drogowy incydent na Pradze. Uwaga! Choinka na ulicy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE