Makabryczne potrącenie w Lublinie. Jest wideo ze zdarzenia

2021-10-17 9:59
Potrącenie na przejściu dla pieszych w Lublinie
Autor: STOP CHAM - YouTube Potrącenie na przejściu dla pieszych w Lublinie

Do okropnego potrącenia doszło w na jednej z ulic w Lublinie. Nagranie z wideorejestratora, które udostępnił czytelnik portalu lublin112.pl, obiegło sieć i pokazuje, jak dokładnie wyglądało zdarzenie. Potrącony nastolatek trafił do szpitala z obrażeniami ciała.

Film dokumentujący to zdarzenie mrozi krew w żyłach. Do paskudnego i groźnego w skutkach wypadku doszło około godziny 13:30 na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. O sprawie pisze portal lublin112.pl, a udostępnione przez czytelnika nagranie pozwala precyzyjnie odtworzyć przebieg zdarzenia i z pewnością skorzystają z niego policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności.

Na nagraniu widzimy, jak na kilkupasmowej drodze, Volvo zbliża się do przejścia dla pieszych. Kierujący samochodem jadącym z naprzeciwka zauważył nastolatka biegnącego w stronę przejścia, bo zatrzymał się w porę i czekał aż ten przekroczy drogę. Pieszy umknął jednak uwadze kierującego Volvo, który ze sporą prędkością uderzył w jego ciało, odtrącając go na parę metrów do przodu. 

Koszmarne zdarzenie było poprzedzone nieudanym unikiem. Być może nie byłby on konieczny, gdyby kierowca Volvo jechał wolniej. Nie bez winy jest również pieszy, który wbiegł na pasy nie zważając na zagrożenie. Ta kombinacja niefortunnych czynników i nieuwagi skończyła się ciężkimi obrażeniami u nastolatka, który został przewieziony do szpitala.

Zobacz WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE