Mercedes-Benz Klasy G w linii nadwozia PROFESSIONAL

i

Autor: Mercedes Jeszcze bardziej terenowy wygląd Mercedesa Klasy G

Mercedes-Benz Klasy G jeszcze bardziej terenowy. Fani czekali na ten pakiet

2021-09-10 11:55

Mercedes-Benz Klasy G uznawany za najbardziej wszechstronną terenówkę świata, wzbogaca się o linię nadwozia PROFESSIONAL. Nowe elementy na karoserii nadają ikonie off-roadu tożsamość prawdziwej terenówki. Siatki ochronne reflektorów, chlapacze przy błotnikach, masywne opony czy bagażnik dachowy, to tylko część elementów przykuwających wzrok i mających znaczenie w terenie.

Ten samochód od razu zwraca na siebie uwagę. I nie chodzi tylko o gabaryty i charakterystyczny pudełkowaty kształt. Pokazowy pojazd ma miedziany lakier magno z palety G manufaktur oraz pakiet PROFESSIONAL, zawierający m.in. siatki na reflektorach i chlapacze. Opcja to uchwyt na koło zapasowe PROFESSIONAL na tylnej klapie oraz bagażnik dachowy PROFESSIONAL, na którym można między innymi postawić namiot dachowy, zamieniając Klasę G w terenowy samochód kempingowy. Podobnie jak 18-calowe seryjne felgi obute w masywne opony, bagażnik i uchwyt koła są wykończone w kolorze matowej czerni, dopasowanym do koncepcji wzornictwa samochodu. W ramach opcjonalnego pakietu Night również obudowy lusterek bocznych i gwiazda Mercedesa mają czarne wykończenie. 

W kabinie szerokie możliwości indywidualizacji Klasy G demonstrują czarna skórzana tapicerka oraz elementy dekoracyjne z czernionego forniru jesionowego o otwartych porach. Prezentowana linia nadwozia PROFESSIONAL stanowi zapowiedź odświeżonej gamy wyposażenia Mercedesa Klasy G na rok 2022. Poszerzona lista opcji, poza przyciemnianymi tylnymi oknami, obejmuje m.in. nastrojowe oświetlenie z 64 odcieniami do wyboru zamiast poprzednich 8, a także 10 palet kolorów. Ponadto „Gelenda” będzie standardowo wyposażona w przygotowanie dla systemu rozrywki dla pasażerów tylnych siedzeń oraz przygotowanie do montażu zaczepu (haka) holowniczego.

Oprócz modyfikacji w zakresie wyposażenia podstawowego dla wszystkich wariantów oraz linii nadwozia PROFESSIONAL dostępne będą dwie kolejne linie nadwozia (EXCLUSIVE i AMG) oraz trzy „światy tematyczne” kabiny (wnętrze standardowe, EXCLUSIVE i SUPERIOR). Poszczególne pakiety łączą najpopularniejsze opcje wyposażenia, akcentując różne cechy Klasy G. Oczywiście nabywcy nadal będą mogli skonfigurować swój własny, wymarzony pojazd, korzystając z rozbudowanej gamy opcji personalizacji oferowanych przez G manufaktur.

Mercedes-Benz Klasy G w linii nadwozia PROFESSIONAL

i

Autor: Mercedes Jeszcze bardziej terenowy wygląd Mercedesa Klasy G
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE